Zaposlouchejte se do zvuků léta s novým reproduktorem od Yenkee

Sezóna pikniků, grilování a oslav už klepe na dveře. Příjemné venkovní teploty přímo vybízí k tomu, abychom strávili čas venku a užili si trochu čerstvého vzduchu a hřejícího sluníčka. Takové momenty naberou ještě jiný rozměr, pokud si je zpříjemníme poslechem své oblíbené hudby. Už jste vyzkoušeli nový reproduktor od Yenkee?

Léto se skvělým hudebním zážitkem
Dlouhá zima je konečně za námi a teď už na nás čeká jenom období plné zábavy, prosluněných dnů a společných chvil s rodinou nebo přáteli. Není divu, že už se začínají plánovat venkovní oslavy, pikniky nebo oblíbené grilování. Nicméně žádná taková akce se neobejde bez vhodného vybavení. Pro někoho je středem zájmu gril, někdo se spíše soustředí na výběr dekorací nebo nákup dobrého občerstvení. Ať už máte jakékoliv preference, základem všeho je ta správná atmosféra, která promění jakoukoliv akci v nezapomenutelný zážitek.

To nás přivádí k otázce: Co by to bylo za akci, kdyby nehrála hudba? Nikdo přece nestojí o nudnou a tichou akci. Lidé dnes poslouchají hudbu téměř pořád a výjimkou ani nejsou veřejné eventy, kde DJ a rytmické beaty na pozadí rozhodně nesmí chybět. Hudba je prostě vášeň, která nás spojuje, zvlášť když ji můžeme sdílet s lidmi okolo nás.

Sdílejte hudbu s kvalitním reproduktorem!
Možností, jak sdílet hudební zážitek i s druhými je několik – jednou z nich je reproduktor, který spolehlivě ozvučí jakékoliv prostory ať už venku nebo vevnitř. Pokud tedy váháte nad tím, jak vaší akci dodat šťávu, pořiďte si reproduktor. Značka elektronoiky YENKEE představila například reproduktor Yenkee YSP 3100SG Suave, který by neměl chybět ani ve vaší výbavě.

Co reproduktor Yenkee nabízí?

  • Kvalitní zvuk
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Technologie Bluetooth 4.2
  • Podpora handsfree hovorů

DESIGN
Reproduktor je lehký, výkonný a díky svému univerzálnímu a minimalistickému designu se hodí kamkoliv – venku i uvnitř bude elegantním doplňkem.

ZVUK
Každého jistě nadchne svým čistým a perfektně vyváženým zvukem. Ať už na party nebo grilování pustíte českou klasiku, elektronickou hudbu nebo drumy, skvělé ozvučení je zaručeno až do vzdálenosti 10 metrů.

HANDSFREE
Reproduktor je bezdrátový a může se pochlubit technologií Bluetooth 4.2, díky které snadno propojíte zařízení s vaším telefonem, tabletem či notebookem. Propojení navíc může ještě urychlit NFC. Pokud vaše zařízení podporuje tuto technologii, tak stačí přiložit reproduktor a budou ihned propojená.

MIKROFON
Kromě toho má také vystavěný mikrofon, díky čemuž mohou být telefonní hovory ještě jednoduší. Nechte telefon ležet na stole a volejte pomocí handsfree, které je v reproduktoru zabudováno.

VÝDRŽ BATERIE
Nikdo nemá rád neustálé nabíjení po pár hodinách používání. To je faktor, který hraje ve výběru zařízení klíčovou roli. V tomto ohledu budete příjemně překvapeni, protože na výdrž baterie si dali výrobci skutečně záležet. Přehrávat v jednom kuse bez nabití dokáže reproduktor až 15 hodin (při poloviční hlasitosti), proto se výborně hodí na celodenní akce nebo výlety.

Léto už je skoro tady a sezóna grilování a venkovních party začíná startovat. Takové chvíle mohou být ještě lepší, zvlášť když si kdykoliv budete moci pustit své oblíbené písničky. Hudba rozproudí krev, zlepší náladu a hlavně vytvoří atmosféru, která dodá šmrnc jakékoliv oslavě nebo barbeque. Nalaďte se na zvuky léta a dopřejte si ty nejlepší hudební zážitky s vašimi blízkými!

Zdroj: Yenkee

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.