Zpěvačka Míša Nosková hledá krásné místo na svatbu! Kde chce veselku uskutečnit?

Zpěvačka Michaela Nosková je už pravidelným hostem na akcích soutěže mužské krásy Muž roku. Nevynechala ani letošní soustředění finalistů, které se konalo ve slunném Tunisku s Fantasy Travel.

„Tunis je super. Jsem nadšená z místních obyvatel, jsou neskutečně vstřícní a přitom nijak neobtěžují. Cítím se tu bezpečně a to se týká i jídla. Žádné nevolnosti nehrozí,“ vypočítala zpěvačka plusy svého pobytu v tuniském hotelu, kde pro účastníky soustředění Muže roku a hotelové hosty uspořádala malý koncert.

„Neskutečně se těším na výlety, které mám v plánu. Nejsem úplně tip na klasická turistická místa a ježdění v autobusu, tudíž jsem se spolu s mým kamarádem, mimochodem členem poroty Muže roku, se kterým máme zároveň nově rozjetou svatební agenturu Artgang domluvila, že vyrazíme na vlastní pěst vyhledávat neobvyklá místa. Objevíme nová krásná místa, kde můžeme například ty svatby uskutečnit,“ plánovala Michaela Nosková a se smíchem upřesnila, že to s určitostí budou svatby jiných snoubenců, rozhodně ne její.

Foto: Muž roku 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.