Soutěžte o tři balíčky vlasové kosmetiky INEBRYA z řady BLACK PEPPER!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček produktů Inebrya vyhrává Irena R., Řevnice; Marta P., Plzeň; Ivan Z., Praha. Výhercům gratulujeme!

Inebrya je špičková italská značka vlasové kosmetiky, která je vyráběná zvláště pro profesionální kadeřníky. Vlasová kosmetika Inebrya nabízí svým zákazníkům v podobě hairstylistů a návštěvníkům salonů několik speciálních produktových řad, které jsou určené pro různé typy vlasů a jejich individuální potřeby. Nyní můžete vyhrát jeden ze tří balíčků uvedené novinky!

Vyzkoušet tak můžete napříč pestrobarevnou škálou produktů například prvotřídní bezoplachové péče, šampony, kondicionéry, masky, oleje na vlasy anebo oblíbené stylingové přípravky, které vám usnadní úpravu všech typů vlasů a účesů a udrží je perfektně zafixované a upravené po celý den. Produkty kosmetické značky Inebrya jsou ještě více profesionální, ještě více všestranné a ještě více moderní, speciálně vytvořené pro profesionály, kteří chtějí krásu a kvalitu v jediném řešení.

IRON MASK
Bezoplachová maska Inebrya Black Pepper je speciálně vyvinutá pro vlasy speciálně vyvinutá pro vlasy namáhané častým tepelným stylingem. Chrání vlasy před škodlivými účinky tepla při žehlení, fénování a kulmování. Výtažky z černého pepře dodávají vlasům potřebnou hydrataci, vitalitu, sílu a hebkost. Usnadňuje rozčesávání. Složení je 100% veganské, 98 % složek je přírodního původu a neobsahuje žádné parabeny, konzervanty a parafíny. Vhodná pro všechny typy vlasů. Cena 282,- Kč.

IRON SHAMPOO
Posilující a hydratační šampon Inebrya Black Pepper je speciálně vyvinutý pro vlasy namáhané častým tepelným stylingem. Chrání vlasy před škodlivými účinky tepla při žehlení, fénování a kulmování. Výtažky z černého pepře dodávají vlasům potřebnou hydrataci, vitalitu a sílu. Složení je 100% veganské, 97 % složek je přírodního původu a neobsahuje žádné silikony, parabeny, SLES/SLS. Vhodný pro všechny typy vlasů. Cena: 214,- Kč

IRON SPRAY
Termoochranný sprej Inebrya Black Pepper je ideální pro vlasy, které jsou namáhány častým tepelným stylingem. Díky výtažkům z černého pepře zabraňuje oslabení a následnému lámání. Posiluje, vyhlazuje a hydratuje, eliminuje třepení konečků. Je 100% veganský, 98 % složek je přírodního původu a neobsahuje silikony, sulfáty, parabeny, konzervanty a parafín. Vhodný pro všechny typy vlasů. Cena: 311,- Kč.

Kolik značek obsahuje portfolio firmy SP venture s.r.o.?
a) 3
b) 6
c) 9

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: Inebrya.

Hrajeme do 9.6.2019. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Produkty žádejte ve Vašem kadeřnictví – výhradní dovozce www.spventure.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.