CK Neckermann představuje nový konceptový hotel řetězce Casa Cook na Krétě

Po velkém úspěchu konceptových hotelů Casa Cook na Rhodosu a Kosu otevírá CK Neckermann již třetí hotel této řady v Chanii na Krétě a tentokrát zaměřený na rodiny s dětmi. Butikový hotel je usazen ve svahu nedotčeného krétského pobřeží, takže máte možnost splynout s přírodou.

Všechny použité materiály jsou přírodní, na pokoji na vás bude čekat pouze kosmetika bio kvality a stejně tak se v místní restauraci vaří pouze z bioproduktů. Útulné pokoje ocení zejména rodiny s dětmi, kladl se důraz na soukromí, takže neuvidíte do oken dalších klientů. A naopak na společných místech můžete najít zábavu.

Inspirace z řeckého parea
Casa Cook se inspirovalo řeckým parea, tedy plážovým domem, kde se můžete bavit na společných místech, u jídla, nebo se rozhodnout pro soukromí u vašeho pokoje. Součástí komplexu je i venkovní jóga pavilon nebo nomádský stan ve stylu džungle určený k lázeňským procedurám. Casa Cook Chania nabízí jedinečný zážitek, kdy se zastavíte a užijete si omamnou chuť Středomořského živobytí.

Světoví architekti
V celém hotelu najdete spoustu skrýší, respektive sérii prostorů, které spojuje minimalismus a modernismus s promyšleným designem, kde si můžete nerušeně odpočinout. Život jim vdechl kreativní ředitel společnosti Lambs and Lions Michael Schickinger, Konstantinos a Dimitris Karampatakis z K-Studia a návrháři interiérů z Annabell Kutucu. Samozřejmě mají všichni na svědomí i 106 ručně zařízených pokojů, kde se budete cítit jako doma, přestože váš domov bude stovky kilometrů daleko. Pokoje jsou ideální jak pro rodiny, tak pro přátele. Každý ze sedmi typů pokojů (pokoj s oddělenými lůžky, manželskou postelí, rodinné pokoje, prezidentské vily, …) byly navrženy jako soukromé svatyně. Měkké zemité tóny v kombinaci s přírodními šedými barvami kompenzují akcenty tropického dřeva, ořechu a teaku. Sklopné skleněné stěny otevírají pohled na prostornou soukromou terasu, která odráží život typický pro Středomoří. Srdce hotelu tvoří společná místa, kam patří bazén, bar a restaurace, kde se podávají v klidné atmosféře čerstvé potraviny bio kvality a moderní nápoje. Místní kuchaři sledují potravinové trendy a vytvářejí menu vhodné pro děti i pro lidi s různými intolerancemi v jídle.

Na míru rodinám s dětmi
Casa Cook Chania je první hotel svého druhu, který uspokojí potřeby celé rodiny. Pro děti vznikl nový zábavní koncept Montessori, který byl vytvořen ve spolupráci s předními odborníky v oblasti vzdělávání dětí a rodinného cestování. Klade si za cíl naučit a zkoumat přirozené jevy kreativním způsobem prostřednictvím činností jako je například vaření, malování nebo spaní v tepee táboře. Odborný personál vede manažerka dětského klubu Theodora-Maria Nikolozaki. Program nabízí zábavné a inspirativní zážitky tak, aby si svou dovolenou užily jak děti, tak jejich rodiče. Samostatný dětský bazén poskytuje bezpečné útočiště pro mladé průzkumníky a jejich rodiče, zatímco hlídací služba dává rodičům možnost vychutnat si odpočinek bez dětí.

Strategická pozice
Hotel leží kousek od starobylého města Chania, které má za sebou bohatou historii a vyniká spoustou přírodních krás. Dokonce i dnes zde můžete pocítit kouzlo 14. století, zejména ve starém přístavu a okolních čtvrtích, nebo egyptský a osmanský vliv ve zdejší kultuře. Casa Cook Chania je perfektní odrazový můstek pro hosty, kteří chtějí vidět Krétu v celé své kráse – tyrkysové zátoky, pulzující vesnice a starobylé poklady. Můžete vyrazit do hor, plavit se na soukromých lodích a zažít ostrov jako místní.

Poloha
Casa Cook Chania se nachází na severozápadním pobřeží Kréty, asi 3 km od historického centra Chanie a 24 km od mezinárodního letiště Chania.

Ceny
Ceny pokojů včetně snídaně se odvíjejí od období rezervace a začínají na 5382 Kč za noc.

Casa Cook Chania je možné rezervovat online na: https://www.ckneckermann.cz/casa-cook/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.