Prezidentský Pressklub Frekvence 1 má nového moderátora. Hlavy státu se zeptá na demonstrace i audity Evropské komise!

Rádio Frekvence 1 v neděli 9. června od 18 hodin odvysílá další díl Prezidentského Pressklubu. Živě z Lán jím bude provázet šéfredaktor zpravodajství Frekvence 1 Luboš Procházka, který se tak stává novým moderátorem pravidelného rozhovoru s Milošem Zemanem.

„Luboš Procházka byla jasná volba. Je to znalec hradního zákulisí. Navíc rozhovor s prezidentem nedělá poprvé, prezidentský Pressklub si vyzkoušel už vloni. Takže ani on, ani Miloš Zeman nebudou až tak překvapeni,“ říká ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda.

Vzhledem k tomu, že prezident republiky kvůli zahraniční cestě nestihl natočit aktuální rozhovor pro TV Barrandov, stane se tak Prezidentský Pressklub tento týden jediným pořadem, ve kterém hlava státu promluví k aktuálním událostem v Česku. „Bude nás zajímat názor pana prezidenta na poslední demonstrace za nezávislost justice a demisi premiéra Babiše a ministryně spravedlnosti Benešové, ale také na audity Evropské komise, které ukazují na pokračující střet zájmů pana premiéra. Padne rovněž otázka, jestli bude pan prezident gratulovat k 80. narozeninám Karlu Gottovi,“ řekl šéfredaktor Frekvence 1 Luboš Procházka.

Posluchači již nyní mohou pokládat panu prezidentovi dotazy na webové adrese www.frekvence1.cz. Na ty, které se nevejdou do živého vysílání, odpoví Miloš Zeman v dodatečném rozhovoru, který stanice natočí po skončení vysílání. Frekvence 1 vysílá publicistický pořad Pressklub standardně od pondělí do pátku vždy v 18 hodin. Prezidentský speciál má jednou za tři měsíce vyčleněný čas v neděli večer.

Zdroj: www.frekvence1.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.