Módní návrhářka Olga Afanasjeva dává vyniknout kráse a osobitosti žen: „Věřím na individuální styl!“

Olga Afanasjeva. Nové jméno na české módní scéně. Do své aktuální kolekce, která je vidění na webu www.olgaafanassieva.com, promítla své sny, vzpomínky, libůstky…zkrátka všechno, co má ráda. „Designer by night, AI proffesional by day,“ charakterizuje sebe samu Olga Afanasjeva. Zatímco ve fashion designu je mimořádně talentovaným nováčkem, ve světě umělé inteligence patří mezi etablované osobnosti.

„Ve firmě GoodAI se dlouhodobě zabýváme výzkumem s cílem vytvořit umělou inteligenci na úrovni člověka. Je to běh na dlouhou trať, kde se musíte obrnit trpělivostí, když chcete výsledek. Svět módy mě v tomto běhu nabíjí a dává mi možnost okamžitého kreativního outputu, na který si mohu sáhnout. Zároveň jsem na trhu postrádala šaty na každý den, které se dají nosit od rána do večera například s teniskami, ale bez obav je můžete obléknout i na formálnějí akce, jako je business meeting,“ přibližuje Olga Afanasjeva osobní motivaci k vytvoření vlastní módní značky.

Ale všechno to vlastně začalo medojedem, malou dravou šelmou opředenou mnoha mýty a legendami. „Povaha medojeda je pro mě vzorem ve všem, co dělám,“ potvrzuje Olga. Ostatně i obchod s vysněnými látkami objevila v Jihoafrické republice, kam se vydala za medojedy. „Látku považuji za velkou inspiraci, s látkou přichází střih i silueta,“ podotýká designerka. Šaty nové módní značky Olga Afanassieva podtrhují individuální styl, umožňují ženám obléknout vhodný outfit pro konkrétní příležitost, aniž by se ztratila individualita.

Zdroj: www.olgaafanassieva.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.