Tierra Verde – Svatá trojice aneb tři kroky k čistému prádlu i svědomí

Tierra Verde, český výrobce ekodrogerie, představuje trojici produktů, díky které bude vaše prádlo krásně čisté, přírodní materiály si zachovají svoji funkčnost, a hlavně nebudete zbytečně zatěžovat životní prostředí.

1)Změkčovač vody – zajistí, aby prádlo nebylo zašedlé a nemuseli jsme používat zbytečné množství pracího prášku.
2) Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí – díky přírodním složkám je gel velmi vhodný i pro praní dětského prádla nebo pro lidi s citlivou pokožkou.
3) Máchadlo prádla s levandulovým extraktem – neutralizuje máchací lázeň a zajistí tak, aby v prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků. Navrací přírodním materiálům jejich přirozené vlastnosti, jako je prodyšnost a savost.

Přesvědčte se sami, že prát ekologicky neznamená mít prádlo flekaté a zašedlé, právě naopak! A večer, na konci dne, si užijte ten dobrý pocit, že se chováte zodpovědně nejen k sobě a své rodině, ale i k naší milé Zemi.

TIPY NA PRANÍ
• Při praní prádla je důležité vědět, jak tvrdá voda nám doma teče z kohoutku. Ve většině domácností je voda příliš tvrdá, což způsobuje zašednutí prádla a zvyšuje spotřebu pracího prášku. Tvrdost vody snadno zjistíme pomocí testovacího pásku. Při objednávce v e-shopu Tierra Verde stačí do poznámky napsat, že máte zájem o zaslání testovacího proužku a my vám ho zdarma přibalíme k vaší objednávce. Otestovat vodu stačí jednou a podle výsledku si nastavíte množství změkčovače, které budete při každém praní sypat do zásobníku na prací prášek.
• Náš prací gel z mýdlových ořechů je vysoce koncentrovaný a tak 1 litr gelu vydrží na 33 pracích dávek. Je vyráběný z mýdlových ořechů v biokvalitě, a to šetrnou metodou extrakce za studena.
• Na základě ohlasů od našich zákazníků doporučujeme prací gel i alergikům nebo ekzematikům. Pokud je to i váš případ, vyberte si pro úplnou jistotu prací gel bez vůně.
• Máchadlo svou kyselou reakcí neutralizuje zásaditou prací lázeň. To je opět důležité hlavně pro lidi s citlivou pokožkou. Přirozené pH naší pokožky je totiž kyselé, aby se pokožka mohla bránit množení mikroorganismů. Naopak mýdlo a další prací prostředky jsou zásadité, a tak když se důkladně nevymáchají z prádla, můžou pak kůži dráždit. Zároveň máchadlo navrací přírodním materiálům jako je bavlna, bambus, len a další, jejich přirozené vlastnosti a prádlo je pak prodyšné a savé, tak jak potřebujeme.
• Tierra Verde se snaží snižovat spotřebu obalového materiálu na minimum, a proto si můžete výše zmíněné produkty ekodrogerie také natočit a odnést ve vlastních nádobách. Po celé České republice máme již více než 50 stáčíren, informace o bezobalových obchodech najdete na webu eshop.tierraverde.cz.

Cena ekodrogerie:
Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí – 159,- Kč (1l)
Máchadlo prádla s levandulovým extraktem – 139,- Kč (1l)
Změkčovač vody – 149,- Kč (850g papírový sáček)

Zdroj: eshop.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.