Report z 1. ročníku charitativního běhu RUN4HELP!

Je 13 hod., vše je nachystané tak, jak má být… Na podiu se objevuje moderátor dnešního odpoledne, Olda Burda, a zahajuje charitativní akci. Začíná hrát skupina pro děti Pískomil se vrací a na Ladronce se začínají scházet běžci, rodiny s dětmi a vůbec nedočkavci, kteří se přišli na akci podívat.

Ve 14 hod. oficiálně zahajují Andrea Brzobohatá, Hanka Kohoutová a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, který poběží v 15.30 hod. 4 km pro zdraví. Děti dostávají leták, sbírají razítka a za ta dostanou hezké ceny.

Wow 400 tis pro Run for Help Praha 2019????

Zveřejnil(a) RUN for Help dne Sobota 8. června 2019

Otvírají se všechny stánky na Ladronce – veletrh zdraví. Přicházejí patroni dnešních běhů Chantal Poullain, Dasha, Jakub Kohák, Tonda Panenka a Eva Perkhausová. Na startu se začínají připravovat první kategorie běhů. 14.30 postupně startují děti na okruhu dlouhém 450 metrů. V cíli na ně čekají patroni a dávají všem pamětní medaile. 15.30 odstartoval běh na 4 km. 450 běžců běží 4 km okolo Ladronky, atmosféra je báječná. Lidé povzbuzují. Běží mimo jiné zástupci partnerů, ministr. 16.30 startuje běh na 8 km. V 18 hod. vyhlašujeme všechny vítěze na pódiu.

Andrea a Hanka předávají šek na 400 000, malé, pětileté Markétce a Evce, které jsou po amputaci. Běželo celkem 900 běžců. Výtěžek půjde z transparentního konta na zakoupení běhacích protéz pro děti.

V 19 hod. začíná zpívat Jana Kirschner. První ročník charitativních běhů pro celou rodinu proběhl velice dobře, všichni, partneři i návštěvníci byli mile překvapeni. Děkujeme všem běžcům, pořadatelům a hlavně sponzorům za účast, podporu a skvělou spolupráci!

Účel je splněn!!!! Ať žije Ladronka 6. 6. 2020.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.