Šok! Proč Andrea Verešová končí s předváděním plavek?

Poslední šanci vidět Andreu Verešovou (38) na živo na přehlídkovém mole v plavkách měli návštěvníci zahájení letní sezóny ve vodním parku Bešeňová na Slovensku. S neuvěřitelnou grácií vynesla Andrea několik unikátních modelů v rámci speciální šou na vodní hladině zdejších bazénů. S postavou bohyně strčila hravě do kapsy o dekády mladší modelky.

„Opravdu naposledy jsem ještě kývla na předvádění plavek na přehlídce.  Vlastně jsem s tím skončila již před dvěma lety. Pro Bešeňovou jsem ale udělala výjimku, mám zdejší unikátní aquapark nesmírně ráda a ráda se sem vracím,“ usmívala se očividně spokojená Andrea při zkoušení modelů. Originální přehlídkové molo vyrostlo na hladině jednoho ze zdejších bazénů s termální vodou a scenérii večera dokonale podtrhovala všudypřítomná voda a horské masivy v pozadí. Před zraky návštěvníků ojedinělé módní šou pak Andrea, která byla hlavní postavou přehlídky, vynesla modely podtrhující její sexy postavu. Během přehlídky předvedla Andrea své dokonalé křivky mimo jiné v plavkách od Nely Slovákové a představila se jako hříšně krásný anděl v plavkách s křídly od Idy Sandor.

Nad perfektní postavou Andrey ženy žasnou a muži na ní doslova mohou oči nechat. Andrea se nebojí ukázat své dokonalé křivky zepředu i zezadu a řídí se heslem: když na to máš, tak to ukaž. „Samozřejmě, že si musím postavu udržovat. Já jsem se vždy stravovala relativně zdravě a střídmě. Zelenina, ryby a racionální strava jsou přirozenou součástí mého jídelníčku a ani k pohybu jsem se naštěstí nikdy nemusela moc přemlouvat. Teď jsem navíc pro sebe našla vyvážený mix zdravé stravy a cvičení, které dodržuji a díky němuž mám stále dost energie,“ rozpovídala se topmodelka.

Za její dokonalou postavou podle ní stojí pravidelné cvičení a správný jídelníček. Nakonec nám Andrea prozradila svůj recept na štíhlou figuru: „Pravidla zdravého životního stylu vlastně známe všichni, nejtěžší je je dodržet. Lenost a chutě prostě nesmí mít nad námi navrch, pokud si chceme udržet fit postavu i mysl.“ A co konkrétně tedy Andrea pro své tělo dělá? „Hodně sportuji a sporty střídám. Jezdím na kole, občas běhám, cvičím pilates a jógu. Především si ale opravdu hlídám, abych jedla zdravě a omezila přísun cukru nebo bílé mouky. Takže na mém talíři uvidíte převážně zeleninu a porci ryb nebo jiného masa, “ upřesnila Andrea, která se stále může pyšnit jednou z nejvíce sexy postav v českém šoubyznysu.

Foto: Vodní park Bešeňová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.