Helena Vondráčková se vrací do Valašského Meziříčí. Dlouhou nocí odstartuje léto 2019!

V rámci právě probíhajícího turné Helena Dlouhá noc Live se do amfiteátru ve Valašském Meziříčí vrací legenda české pop music Helena Vondráčková. Její koncert tam proběhne v neděli 30. června od 19 hodin. Jako hosty přiveze na Valašsko zpěvačku Šárku Rezkovou, interpretku slavného hitu Borůvková a taneční soubor Tap Academy Prague, který vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček.

Paní Heleno, po roce se vracíte do Valašského Meziříčí! Takže se vám u nás loni líbilo?
“Moc, máte krásný amfiteátr. Loni nepršelo a doufám, že nám počasí bude přát i letos a užijeme si všichni krásný večer.”

Jaké písně tentokrát přivezete?
“Osvědčené hity. Nebude chybět Dlouhá noc, Sladké mámení, Vzhůru k výškám… A těšit se můžete také na směs mých hitů z 60. a 70. let jako Pátá či Miláčku.”

Jací hosté s vámi tentokrát dorazí?
“Úžasná zpěvačka Šárka Rezková, které měla velkou pauzu, ale teď je opět zpět na scéně a pořád jí to krásně zpívá. A přijedou také úžasní stepaři z Tap Academy Prague pod vedením mistra světa ve stepu Tomáše Slavíčka.”

Vy jste měla před letní částí vašeho turné dovolenou, kde jste ji prožila?
“Nejprve jsme byli s manželem měsíc na Floridě a teď jsme se vrátili z dovolené v Chorvatsku, kam jsme karavanem vzali i naši Elzičku.”

Stihnete se v létě dostat na váš hausbót, nebo máte hodně práce?
“Vystoupení je mnoho, ale určitě se tam dostaneme. V polovině července mne právě na Slapech také čeká další setkání s mým fanklubem, na které se moc těším.”

Vstupenky na koncert mohou zájemci sehnat v síti Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Helena-Vondrackova-Helena-Dlouha-noc-live?idp=1338524

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.