Chytrá internetová televize Kuki nově i na Apple TV

Společnost Apple rozšiřuje nabídku pro platformu Apple TV o internetovou televizi Kuki, produkt českých firem SMART Comp. a Planet A. Uživatelé Apple TV tak nyní mohou využívat všechny výhody televize Kuki včetně zpětného přehrávání až 168 hodin nebo vyhledávání pořadů podle žánrů, herců, hodnocení a roku vydání.

Aplikace Kuki je dostupná pro tvOS, tedy Apple TV od 4. generace. „Vyhledat ji lze jednoduše v aplikaci App store. Poté se snadno nainstaluje přímo do Apple TV a spustí podle pokynů na obrazovce,“ vysvětluje vedoucí prodeje Kuki Vladimír Tovarňák. Po instalaci si zákazník může v Kuki kontě vybrat požadovaný tarif nebo se přihlásit s již existujícím účtem pro Kuki.

Televize Kuki je již od dubna k dispozici i v mobilních telefonech a na tabletech díky novým podporovaným aplikacím. Díky současné podpoře Apple TV tak Kuki rozšířila seznam podporovaných zařízení o další atraktivní platformu. „V blízké době plánujeme rozšířit naše služby také pro uživatele LG TV,“ doplnil Tovarňák. Svůj oblíbený pořad mohou diváci sledovat v rámci mobilních aplikací přímo či zpětně na svém telefonu, a to kdekoli po České republice nebo celé Evropské unii přes Wi-Fi nebo mobilní data.

Při využití nabídek některých mobilních operátorů zaměřených na streamovací služby navíc mohou diváci sledovat televizi Kuki bez čerpání mobilních dat. K dispozici mají více než 33 000 pořadů o celkové délce zhruba 25 000 hodin. K dispozici je Kuki také v televizorech s operačními systémy Android TV a TIZEN nebo například jako součást set-top boxů.

Zdroj: Kuki

Jeden myslel na “Chytrá internetová televize Kuki nově i na Apple TV

  • 7.7.2019 (20:04)
    Trvalý odkaz

    To se může hodit pro Apple TV, ale sleduju na smart tv Samsung a využívám k tomu aplikaci Lepší.TV. Za mě mají slušnou nabídku stanic a za dobrou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.