Brněnské celebrity vyrazily do kina: Markus v obležení žen, Erbová bude za chvíli odhánět nápadnice!

Nedělní dopoledne patřilo slavnostnímu brunchi v brněnském Cinema City Velký Špalíček u příležitosti exkluzivní předpremiéry nového filmu Tajný život mazlíčků 2. Se svými ratolestmi do kina vyrazili například  herci brněnského divadla, bývalá fotbalová hvězda Petr Švancara nebo Vlaďka Erbová s dcerou Viktorkou a synem Markusem.

Robert Jícha s rodinou

Brunch v Cinema City Velký Špalíček byl připraven především pro ty nejmenší diváky. Součástí byl kromě filmové projekce i doprovodný program a chybět samozřejmě nesmělo ani bohaté občerstvení. Malí diváci si vyzkoušeli virtuální realitu, soutěžní překážkovou dráhu, do sálu vstupovali s pomalovanými obličeji a s napětím, která výhra na ně čeká v tombole o filmové ceny. „Byla to krásná akce i film, moc jsme si to užili celá rodina”, uvedl Robert Jícha, brněnský zpěvák, herec, dabér a moderátor.

Vlaďka Erbová s dcerou Viktorkou, synem Markusem a kamarádkou

Pokračování animované série sleduje dobrodružství malého teriéra Maxe, který se srovnává s tím, že není jediným oblíbencem svojí paničky, a dostane nervový tik, protože se musí starat o nový přírůstek do smečky – lidské miminko. Veterinář mu naordinuje pobyt na venkově, což není úplně ozdravné kvůli zlým krocanům. A ani Maxovi domácí souputníci to nemají jednoduché.

U filmového novinky Tajný život mazlíčků 2 se pobaví a zasměje v multiplexech Cinema City celá rodina od 20. června, a to ve formátech 2D, 3D, 4DX a VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *