Když beauty tech promění konzultaci barvy v salonu v dokonalý zážitek s novou aplikací STYLE MY HAIR PRO od L’Oréal Professionnel

Kadeřnický salon je a vždy bude místem pro zážitek. Vítaná pauza, místo, kde si žena může užít čas sama pro sebe. Privilegovaný okamžik, během kterého musí nejen cítit, ale také zažívat přidanou hodnotu svého vztahu se svým odborníkem na vlasy. Proměnou salonu na jedinečný a příjemný zážitek, doprovázením zákazníků na jejich cestě před, během a po skončení návštěvy v salonu, se značka L’Oréal Professionnel stává opravdovým lídrem přinášejícím nejnovější inovace přímo do salonu.

STYLE MY HAIR PRO je víc než jen aplikace: je to nástroj 3 v 1, který mohou kadeřníci používat k proměně konzultace barvy v salonu a vytvářet z ní pro své zákaznice nezapomenutelný zážitek. Aplikace STYLE MY HAIR PRO je navržená kadeřníky pro kadeřníky, představuje jak zdroj inspirace, tak způsob pro nastolení dialogu, čímž kadeřníkovi umožní navázat bližší vztah se zákaznicemi a předvést své know-how.

Inspirujte se: STYLE MY HAIR PRO zobrazí bohatou galerii looků, účesů a barev, jako integrovaný digitální book vlasových trendů. Kadeřník tak může využívat úžasné nástěnky podobné těm, které známe z Pinterestu k obohacení své inspirace či přidávat své vlastní vizuály. Z hlediska dialogu s klientkou může kadeřník využívající STYLE MY HAIR PRO snáze komunikovat se svými zákaznicemi a používat tak víc než jen slova, aby lépe pochopil, co zákaznice skutečně chtějí. To mu umožní budovat s nimi nový, trvalý a klidný vztah.

Vyzkoušejte 3D: STYLE MY HAIR PRO používá 3D technologii na bázi umělé inteligence od ModiFace, která profesionálům umožňuje vyzkoušet se zákaznicí barvy virtuálně, okamžitě a v reálném čase. Není zákaznice se zvolenou barvou spokojená? Díky této 3D technologii můžete barvu změnit dle libosti a pokud je to nutné, přidat efekty.

Najděte dokonalý odstín: Zážitek končí volbou konečného odstínu díky digitálnímu vzorníku nové generace, který zobrazuje 560 barev a odstínů, nabízených značkami z portfolia L’Oréal Professionnel. Kadeřníci mohou předvést a zdokonalit svou expertízu díky extenzivním informacím o značkách, barvách a melírech.

Nová aplikace STYLE MY HAIR PRO usnadňuje a vyjasňuje komunikaci pro personalizovanější vztah. Nabízí jedinečný, modernizovaný a bohatší uživatelský zážitek, spolu s barevnou konzultací na míru pro dokonalý zážitek z návštěvy salonu.

Aplikaci STYLE MY HAIR PRO stáhnete https://play.google.com/store/apps/details?id=com.loreal.swatchbook&hl=en

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.