V Naughty Harbor jedou na vlně sexuální revoluce. Propojili virtuální realitu s realistickými pannami!

Privát s realistickými pannami Naughty Harbor nově nabízí kombinaci virtuální reality a sexuální realistické panny. Toto spojení nabízí člověku naprosto nový rozměr vjemů a utváření světa mimo tuto realitu. V předběžném průzkumu zaznělo mezi stávajícími zákazníky nadšení, vzrušené očekávání a radost z této novinky.

Virtuální realita silně ovlivňuje dva z našich smyslů, kterými jsou zrak a sluch. Můžete jet na horské dráze nebo být v přítomnosti přitažlivé ženy a pokaždé to působí naprosto realisticky díky 3D prostoru virtuální reality. To, samo o sobě, je velmi zajímavý nevšední zážitek. Když ale zapojíme do této symfonie vjemů třetí smysl, kterým je hmat, dosáhneme naprosto unikátního zážitku.

V předběžném průzkumu byla zaznamenána od zákazníků pozitivní zpětná vazba na takovou službu a proto byla nově začleněna do nabídky. Tento nevšední erotický možné si v České republice vyzkoušet pouze v Naughty Harbor.

Jak tato služba ve skutečnosti vypadá?
Objednáte si realistickou pannu a při příchodu na privát kromě ní dostanete k dispozici headset pro virtuální realitu. Podle vlastních preferencí si vyberete například oblíbenou pornoherečku a zatímco si s ní budete ve virtuálním světě užívat horké erotické chvilky, v reálném světě vám bude k dispozici jedna z pannen. Toto propojení přináší výjimečné sexuální zážitky a uspokojení.

Nejvíce možnost propojení hmatu s vysněnou realitou oceňují muži. Do budoucna plánují na novince ještě zapracovat a posunout ji na další úroveň, takže se klienti mají rozhodně na co těšit.

Zdroj: www.naughtyharbor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.