Výroční party na střeše Travel Alliance 2019

Travel Alliance a.s., založená 2007 a sdružující cestovní kanceláře Thomas Cook, OK-TOURS, Nemo Selectu, Čedok a Agenturu Smart pořádali 20.06. každoroční neformální grilování, na něž byli pozváni zástupci leteckých společností, jakož i dalších dodavatelů v cestovním ruchu.

Účastníky na terase cestovní kanceláře Thomas Cook na střeše paláce Flora přivítal Marek Plášil, předseda představenstva Travel Alliance. Ve svém projevu zmínil výsledek Alliance za uplynulých 12 měsíců, který zaznamenal jednociferný meziroční nárůst prodeje pravidelné letecké přepravy.

S ohledem na fakt, že růst za první měsíce 2019 byl v dvouciferných číslech až do momentu uzemnění Boeingů 737 MAX se přitom dá předpokládat, že by byl ještě vyšší, nedošlo-li by k nešťastným událostem, které k uzemnění MAXů vedli a které dlouhodobě negativně ovlivňují situaci v letecké dopravě.

Plášil zároveň zmínil dvě změny k nimž došlo a dochází, v Travel Allianci, a sice výměnu na postu ředitele Čedoku, který aktuálně vede pan Stanislav Zeman (dříve letiště Praha, CK Fischer) a převzetí společnosti Nemo Selecta partnerskými OK-TOURS. K fůzi formálně dojde k 01.07.2019 pod značkou OK-TOURS a.s., přičemž tento přátelský krok vede k dalšímu posílení a integraci v rámci Alliance.

Zdroj: Travel Alliance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.