Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sex a vztahy

První červencový týden ve znamení lásky aneb jak být s partnerem víc spolu?

Objetí, polibek, skvělé rande. Tři akty, které jsou velmi důležité pro zdravý a láskyplný vztah. Pokud chcete vaše soužití, které už možná trochu ztratilo lesk, znovu nastartovat, vyzkoušejte následující tipy od Bohemia Sektu, které naladí vaše léto na romantickou notu.

Startuje léto, čas dovolených, hudebních festivalů, výletů do přírody a dalších příjemných aktivit, které si chceme užívat ve dvou. Že už to s vaší polovičkou není, co bývalo, a romantické rande je spíš scénářem z říše snů? Je to jasné, potřebujete „nakopnout“ váš vztah. První červencový týden je k tomu ideální, sešlo se v něm totiž hned několik dnů, které jsou přímo zasvěceny lásce.

5. červenec patří objetí
Všichni pracující vědí, že 5. červenec je dnem pracovního volna. Kromě toho je ale tento podle kalendáře zaslíben i velmi romantickému aktu, kterým je objímání. V angličtině se pro něj dokonce ujalo označení „Free hugs“, tedy „objetí zdarma“, a lidem po celém světě dává možnost vyjádřit náklonnost k blízkým. Právě objímání je také zaručeným zlepšovákem vztahu, posiluje totiž pocit blízkosti a souznění s partnerem. Pozitivně ovlivňuje náladu, podle některých studií má vliv i na naše zdraví, zvyšuje totiž hladinu oxytocinu, „hormonu lásky“. Paul Zak, známý také jako „doktor láska“, dokonce doporučuje alespoň 8 objetí denně pro šťastnější a lepší vztah. Na nic nečekejte a čtvrtek si vyhraďte na objímání s partnerem.

6. červenec je Světovým dnem polibku
V dnešní uspěchané době, kdy jsme pod permanentním stresem, se líbání mnohdy zaměňuje za rychlou pusu při loučení, což vztahu určitě neprospívá. Co nám naopak prospívá, jsou vášnivé polibky, které zvyšují vzrušení, partnerskou přitažlivost a do těla vyplavují hormony štěstí. Líbání je zároveň únikem od šíleného životního tempa. Pokud chcete udělat něco pro vztah, ale i váš vnitřní klid, vyhlaste doma novou „líbací“ tradici. A kdy jindy, než na Světový den polibku! Jak na to? Odcházíte ráno dřív do práce? Rozlučte se každý den se svým partnerem vášnivým polibkem. Přichází váš muž z práce domů později než vy? Vždy ho ve dveřích přivítejte a dejte mu dlouhou pusu. Uvidíte, že tahle investice do vztahu se vyplatí.

7. červenec ve znamení randění
Vzpomínáte si, kdy jste si s drahou polovičkou naposledy užili žhavé rande? Pokud je vaše odpověď záporná, je čas na změnu. Právě 7. červenec je totiž dnem jako stvořeným pro randění. Jestli jste už dlouho na žádné schůzce nebyli, rozhodně se ji nepokoušejte ošidit. Vše musí být dokonalé. Vyberte zajímavou restauraci, kde jste ještě nebyli, a partnera překvapte pozváním s instrukcemi, kam má přijít. Chovejte se tak, jako byste měli první schůzku, nešetřete dotyky a úsměvy. Ozvláštnit můžete i samotný akt společného jezení. Objednejte si třeba jídlo pro dva nebo si svá jídla vzájemně ochutnávejte. Obzvláště si dejte záležet na výběru pití, které partnera naladí na romantické chvíle. Pro vybroušené okamžiky ve dvou se hodí Bohemia Sekt Prestige brut. Jiskrný vzhled, nezaměnitelná chuť a dlouhotrvající perlení na jazyku vás oba zaručeně přivede do té správné nálady. K sektu si jako sladkou tečku objednejte jahodový dezert nebo čokoládový dortík. Ty jsou napěchovány afrodiziaky, které navnadí partnera na další smyslné pokračování večera. Sousta střídejte s doušky sektu a vychutnejte si společně každou vteřinu vašeho rande.

Foto Bohemia Sekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *