Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Paulie Garand vydává nový singl Loco. V klipu najdete i legendární VW minibus od firmy Coca-Cola!

Po úspěšné desce DANK, která vyšla koncem minulého roku, vydává Paulie Garand nový singl . Prosluněná stylovka Loco má všechny předpoklady stát se letním bangerem. Paulie Garand se na něm vrátil ke spolupráci s producentem jménem Fiedlerski. Spolu už mají na kontě hitovku Play z alba Nirvana. Na novém singlu Loco se autorsky podílel ještě také zpěvák Marcell, jehož nádherný hlas nedávno doprovodil Paulieho ve zpovědi Srdce z ledu. Zpěv si na singlu Loco ale vzal tentokrát na starost úplně někdo jiný, talentovaná slovenská zpěvačka Zea.

To, co na první pohled vypadá jako předem dlouho připravovaný projekt, vzniklo naprosto spontánně během jednoho červnového odpoledne, kdy v útrobách auta dostal svoji podobu beat i text. „Vždycky jsem chtěl jet na trip legendárním VW minibusem, a tak když mi Coca-Cola nabídla si ho půjčit, ani na chvíli jsem nezaváhal.“ prozrazuje Paulie hlavní impuls ke vzniku svého nového letního singlu Loco. Stačilo pár minut za volantem červeného veterána a bylo jasné, že tenhle roadtrip jen tak neskončí.

Minibus Colin hraje také hlavní roli ve videoklipu, který pro Paulieho natočila známá podještědská parta Forward Creatives. „Celá ta bezstarostná jízda našeho roadtripu se taky plynule přenesla do songu i klipu.“ popisuje Paulie Garand atmosféru při vzniku videa, ve kterém si zahráli i všichni spoluautoři nového singlu Loco. Ještě zbývá vysvětlit, odkud se vzal ten tajuplně znějící název tracku. „Loco je španělsky blázen a pro mě to přesně vystihuje všechno to, co jsem zažil při tomhle neplánovaným, ale o to víc nezapomenutelným letním roadtripu.“ Dodává Paulie.

„Paulieho roadtrip volně navazuje na úspěšnou sérii loňských roadtripů s našim veteránem Colinem a zároveň startuje tu letošní, která bude zase trochu jiná,“ doplňuje Irena Micková Social Media Managerka Coca-Cola Česká republika. „Letos v létě najdete na etiketách sérii slov, která můžete skládat různě vedle sebe nebo si s nimi hrát na fotkách pro Instagram či Facebook. Moc nás těší, že se některá z nich nakonec objevila i v textu singlu Loco.“ „Je to jako splněný sen. Vždycky jsem si přala spojit Coca-Colu na našem trhu s hudbou a spolupráce s Pauliem mi tuhle příležitost poskytla. V jednu chvíli byl singl nápad, který padl na meetingu v zasedačce a najednou je to hit, kterému přejeme nejen jedno vydařené léto.“

Zdroj: https://pauliegarand.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *