Módní kritička Františka Čížková pod palbou kritiky nejen díky svému outfitu v “napoleonském” stylu!

V módních kruzích jde o obávanou dámu, jejíž verdikty znamenají pro mnoho celebrit smutek či pocity štěstí. Františka Čížková si už dlouhé roky hraje na módní guru, ovšem je evidentní, že i ona se často sekne. Anebo už prostě „není ve formě“, za což by se na úctyhodnou paní v letech neměl nikdo zlobit, má na to zkrátka nárok. Vrchol trapnosti předvedla při hodnocení Moët party a dalších akcí v Karlových Varech.

Eva Samková s přítelem

Je vůbec otázkou, kde paní Čížková byla. Opravdu na Moët party? Pak je na místě se ptát, jestli při psaní módních hodnocení nebyla ovíněna, případně pod vlivem jiných látek. Svými komentáři to totiž tentokrát opravdu přehnala a udělala ze sebe totálního blázna. Proč si vzala na paškál olympijskou vítězku Evu Samkovou? Vždyť na tuto akci byl předepsaný outfit z napoleonské doby! Žena, která kritizuje druhé, by se v první době měla podívat na pozvánku, pak by nikdy nemohla napsat nesmysly, které vyprodukovala.

Dominika Myslivcová

Další otázkou je, jak je možné, že samozvaná módní guru na BMW party ani na Moët party nepoznala držitelku českého rekordu ve sledovanosti na YouTube (8 000 000 shlédnutí jediné písničky) Dominiku Myslivcovou, která má na sociálních sítích čtvrt milionů fanoušků a má za sebou role v několika filmech. Od profesionálky bychom čekali větší přehled a znalosti. Napsat ve svém hodnocení „mě neznámá slečna“ je na vyhazov, protože je její povinností tyto lidi znát, za to je placena. Paní Čížková si zřejmě také nevšimla, že řada modelů byla značkových. Považuje-li se za někoho, kdo módě rozumí, měla by rozeznat originál od fejku.

Františka Čížková

Zkrátka tato dáma by se měla v první řadě zamyslet sama nad sebou. Přijít na Moët party  kde je předepsaný „napoleonský outfit“ v dlouhém svetru, který se hodí spíše na dvůr a třpytivých šatech z 80. let? To je velké šlápnutí vedle. Doplněk v podobě stříbrné kabelky byl nevkusný stejně, jako účes „palmička“. Vrcholem se pak stala jakási podivná železa na krku paní Františky.  Celkový outfit byl velký úlet.

Foto: Herminapress

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.