Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Outlet Arena Moravia se stal partnerem festivalů a rozdává dárky a extra slevy! Na co se můžete těšit?

Nádherný čas plný zážitků nebo jen obyčejného lenošení. To vše může být léto a každý z nás si jeho nejlepší prožití vybere podle sebe. Pro ty, kteří jej chtějí spojit s výhodným nakupováním, zážitky i hudebními festivaly, existuje výborný tip – propojit výhodné nákupy s návštěvou hudebních festivalů. 

Outlet Arena Moravia (dále OAM) se stala v tomto roce partnerem festivalů Beats for love, Štěrkovna Open Music a LétoFest Ostrava. V rámci partnerství připravila OAM pro účastníky festivalu s prokazatelnou vstupenkou (páskou na ruce) extra výhodné slevy u většiny obchodních jednotek včetně jídelní zóny. Stačí předložit pásku a extra sleva bude u pokladny Vaše. Pro účastníky festivalů budou přímo v místech konání festivalů na označených místech připraveny svozové autobusy do OAM. Autobusy vyjíždějí každou hodinu a zavezou účastníky za nákupy a zpět do místa festivalu. Jsou zcela zdarma a každý, kdo využije tuto dopravu, dostane welcome drink a malou pozornost. Navíc, po celé léto jsou v OAM připraveny speciální letní výprodeje pro všechny zákazníky, kdy se zboží dostane na slevy až 90%. Veškeré podrobnosti ohledně autobusové přepravy mohou návštěvníci festivalů zjistit na webových stránkách, sociálních sítích OAM a také v místě konání festivalů u hostesek OAM. Pro festival Štěrkovna Open Music jsme ve spolupráci s pořadateli připravili předprodej jednodenních vstupenek na infostánku OAM a 24. 7. bude probíhat také akreditace pro účastníky festivalu přímo v areálu OAM. Pro ty, kteří nechtějí stát ve frontě v den konání festivalu, je možnost akreditace den předem skvělou volbou. V rámci akreditace v areálu OAM dostane každý účastník malý dárek v podobě festivalového balíčku a také pláštěnku nebo nafukovací balón – každý si může vybrat, co je pro něj zrovna nejvhodnější, vzhledem k počasí. Více o akreditaci naleznete na webových stránkách a sociálních sítích.

„Jsme nejen jediným outletem na severní Moravě, ale zřejmě také jediným zařízením, které umožňuje propojit kulturu hudební a kulturu nákupní uvedeným způsobem,“ sdělila marketingová manažerka Outlet Arena Moravia, Šárka Kreissová.

Na své si přijdou i zákazníci, kteří nejsou účastníky festivalů. Léto v OAM bude ve znamení sportu a sportovních aktivit pro děti i dospělé.  Od 29.6. – 25.8. 2019 bude v areálu OAM postavený vodní fotbal, kde si mohou zákazníci zpříjemnit své nakupování nebo si poskládat tým a pravidelně se v OAM scházet či pořádat s kamarády turnaje. V případě zájmu o turnaje kontaktujte správu centra na info@outletarenamoravia.cz . Po 3 víkendy budou také připraveny herní stanoviště pro děti, které rády sportují a soutěží. Ve spolupráci s neziskovou organizací Hravý klaun OAM připravilo menší příměstský tábor s 10ti stanovišti, kde si mohou děti např. zaskákat přes překážky, zahrát fotbal, vyzkoušet parkour, malování, dovednostní aktivity, a také jsou pro ně připraveny workshopy.

Konkrétní program o víkendech:

  1. 6. – 30. 6. přivítání letních prázdnin (možnost zahrát si fotbal s legendami Baníku + autogramiáda + stanoviště s Hravým klaunem + vodní fotbal)
  2. 7. – 28. 7. stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé
  3. 8. – 25. 8. stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé + workshop parkour a vystoupení parkouristů s týmem Improve Yourselve a proškolenými trenéry, kteří rádi pomohou všem, co mají o tento druh sportu zájem https://improve-yourself.cz/

Zdroj: www.outletmoravia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *