Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Shark Week 2019 se záplavou nových pořadů o žralocích začíná v neděli 28. července na Discovery Channel

Shark Week, nejdéle vysílaná televizní a nejočekávanější letní akce je zpět s ještě většími žraloky a kousnutími od neděle 28. července do 4.srpna. Shark Week ve více než 20 hodinách pořadů nabídne nové, mimořádné příběhy o žralocích a pozoruhodný pohled do tajemného světa těchto úžasných tvorů. Po krocení žraloků s Shaquem při příležitosti 30. výročí podnikne Rob Riggle s několika slavnými přáteli znovu ten nejúžasnější „výlet za žraloky“ do hlubin oceánu.

Kanál Discovery pokračuje ve spolupráci s téměř dvěma desítkami světově uznávaných mořských biologů a vědeckých institucí, aby divákům přinesl nejnovější, inovativní výzkumnou technologii a působivý pohled na nejunikátnější druhy žraloků na světě. Shark Week 2019 vezme diváky do hlubin oceánu po stopách žraloka přezdívaného Deep Blue, využije dronem taženou tulení návnadu a otestuje některé z nejskvělejších a nejmodernějších technologií pro sledování žraloků.

Discovery nezapomene na žádné žraločí fanoušky a zážitek ze Shark Weeku přinese divákům na všech platformách digitálních a sociálních médií. Nová partnerství s experty na žraloky a neziskovými skupinami představí 360°multiplatformní zážitek, v rámci kterého odhalí nejnovější žraločí objevy a aktuální žraločí témata z celého světa.

Oceana a Discovery letos spojí síly v boji za ochranu žraloků ohrožených celosvětovým obchodem se žraločími ploutvemi, který se týká ploutví až ze 73 milionů žraloků ročně. Boj proti těmto brutálním, zbytečným praktikám je také podpořen spoluprací s velkými značkami, které získávají peníze pro kampaně Oceany a učí fanoušky, jak jsou žraloci pro zdravé oceány důležití. Discovery bude letos znovu pracovat s Ocean Conservancy na čištění pláží a vnitrozemských vodních cest v celé zemi, aby byla voda čistá pro žraloky a jiné mořské živočichy, kteří tam žijí. Více než 8 milionů metrických tun plastu přibydou každoročně v oceánu. Skupina Ocean Conservancy pracuje po celém světě na zastavení přílivu plastů do oceánu do roku 2030 a organizuje světově největší dobrovolnickou akci, Mezinárodní úklid pobřeží (the International Coastal Cleanup). Svou nejbližší úklidovou akci můžete najít zde www.signuptocleanup.org.

Minulý rok, kdy Shark Week slavil 30. narozeniny, se na žebříčku sledovanosti pěkně vymrštil s celkovým počtem 34,9 milionů diváků během celého dne. Kanál Discovery byl v průběhu Shark Weeku na prvním místě ze všech TV v hlavním vysílacím čase – porazil i lineární televize – mezi M18-49 a M18-34 a dosáhl svého 4. nejvyššího hodnocení v historii ve věkových skupinách 25-54 a 18-49. Kanál Discovery obsadil první místo v kabelových televizích v hlavním vysílacím čase ve skupinách 25-54, 18-49 a 18-34, přičemž Shaq dělá Shark Week byl na prvním místě mezi telecasty v kabelové televizi během Shark Weeku v P25-54 & M25-54**. Shark Week 2018 navíc zaujal fanoušky na různých platformách a zasáhl 48 milionů uživatelů Facebooku a Instagramu. Během týdne se také nashromáždilo 3,5 milionů streamů napříč všemi digitálními platformami Discovery GO (DGO).

Zdroj: Discovery Channel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *