Letní osvěžení od Karlovarských minerálních vod

Přirozená přitažlivost chuti granátového jablka v nové Magnesii RED
Magnesia RED přináší neodolatelnou novinku s unikátní příchutí granátového jablka. Nechte se unést jedinečnou chutí tohoto výjimečného ovoce v kombinaci s oblíbenou minerální vodou Magnesia!

Prémiová řada minerálních vod Magnesia RED nejen skvěle chutná, ale obsahuje i přírodní hořčík a vitamíny B. Ty přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání i k normální funkci imunitního systému. Magnesia RED je navíc nízkokalorická a bez konzervantů. Vychutnat si ji můžete v pěti různých příchutích – Jahoda, Malina, Grapefruit, Brusinka a nově Granátové jablko.

Užijte si každý den naplno s Magnesií RED! Všechny příchutě Magnesia RED zakoupíte v 1,5l láhvi za 18,90 Kč. Příchuť Malina a Granátové jablko jsou k dostání i 0,5l láhvi za 15,90 Kč. Obsah vitamínů B na 100 ml: Niacin 2,40 mg*, Vitamin B6 0,21 mg*, Vitamin B12 0,38 ug*. * 15 % referenční hodnoty příjmu

Nemíchej, vychutnej! Užij si svěží léto s novou Mattoni Mango Margarita!
Jako každý rok Mattoni připravila pro horké letní dny osvěžující limitovanou edici. Navazuje tak na tradici letních nealkoholických koktejlů, kterými v minulosti byly například oblíbené Mattoni Mojito nebo Mattoni Spritz.

Skvělý nealkoholický koktejl inspirovaný oblíbenou margaritou nemusíš míchat, stačí jen vychladit, přidat pár kostek ledu a je hotovo. Stylově si Mattoni Mango Margaritu můžeš naservírovat ve sklenici na stopce se slaným okrajem a plátkem limetky.

Vychutnej si to nejlepší léto s Mattoni Mango Margarita! Limitovaná edice Mattoni Mango Margarita je vprodeji v 1,5l láhvi za doporučenou cenu 18,90 Kč.

Zdroj: Karlovarské minerální vody

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.