Kompaktní čtyřdveřový model americké chladničky LG dokonale zapadne do každé kuchyně

Společnost LG Electronics (LG) představila novou čtyřdveřovou slim chladničku s InstaView Door-in-Door™, která uspokojí i ty nejnáročnější spotřebitele. Jedná se o vůbec první čtyřdveřovou chladničku, která je vybavená inovativními LG technologiemi Linear Cooling ™ a Door Cooling+ ™. Tyto technologie zajistí, že jídlo v chladničce zůstane déle čerstvé, a aby v každé části chladničky byla teplota stejná. Nový model má také invertorovým lineárním kompresorem, který dokáže snížit spotřebu energie až o 32 % a je podpořený desetiletou zárukou. S elegantním designem a praktickými funkcemi, je nová chladnička ideálním řešením i pro malé prostory.

Čtyřdveřová americká slim chladnička je jen 835 mm široká a zabírá mnohem méně kuchyňského prostoru než běžná americká chladnička. Nový model dokonale zapadne do prakticky jakékoliv kuchyně. Kromě toho má čtyřdveřová chladnička velice praktický a elegantní design uvnitř i vně. Její interiér vyzařuje notnou dávkou elegance, která dodá chladničce spolu s předním panelem InstaView na sofistikovanosti. Je dostupná v barvě Matte Black. Soft LED osvětlení a obdélníková kapsa na otevírání už jen dolaďují celkový exkluzivní minimalistický vzhled. Navíc Soft LED osvětlení svým jemným, ale jasným zářením poskytuje více světla a komfortu pro oči.

Pro maximální spokojenost zákazníků a zajištění co nejdelší možné čerstvosti potravin, využívá LG v nové čtyřdveřové americké slim chladničce funkce Linear Cooling™ a Door Cooling+™. Díky těmto špičkovým technologiím, které zabraňují kolísání teploty, si potraviny zachovávají svěží barvu a čerstvost. Spotřebitelé si tak užijí potraviny doslova všemi smysly. Linear Cooling™, pomocí invertorového lineárního kompresoru, udržuje teplotní kolísání v rozmezí ± 0,5˚C.1 Zatímco Door Cooling+ ™, udržuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce a chladí až o 19,7 % rychleji2 než běžný chladící systém. Průduchy Door Cooling+™, umístěné v přední části chladničky, směřují proudění vzduchu do prostoru dveří tak, aby bylo zajištěné dokonalé chlazení skutečně v každé části chladničky. Díky této funkci se výrazně snižuje teplotní mezera mezi vnitřní částí úložného prostoru a vnitřkem dveří.

Kromě toho, čtyřdveřová americká slim chladnička spotřebovává o 32 % méně energie a poskytuje dlouhou životnost zásluhou invertorového lineárního kompresoru, na který se vztahuje prodloužená 10letá záruka. Kompresor je také o 25 % tišší ve srovnání s běžnými modely.3

Čtyřdveřová americká slim chladnička s InstaView a Door-in-Door™, osloví a uspokojí každého spotřebitele. Pro maximální pohodlí, společnost LG instalovala také kompaktní výrobník ledu SpacePlus™, který je zapracován ve dveřích. Nechybí ani sklopná police, která vytváří variabilní prostor i pro větší a objemnější položky. Samozřejmostí je také aplikace LG SmartThinQ™, která poskytne spotřebitelům inteligentní a snadný způsob ovládání chladničky, možnost sledování jejího nastavení a rychlou diagnostiku jakýchkoliv problémů.

„Díky vylepšeným funkcím, které udržují potraviny déle čerstvé a poskytují energetickou účinnost, představuje čtyřdveřová americká slim chladnička nejmodernější technologie pro dokonalé uspokojení požadavků našich spotřebitelů,“ říká Song Dae-hyun, prezident společnosti LG Electronics pro sekci domácích spotřebičů a klimatizací.

Zdroj: LG.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *