Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Nová kolekce Swarovski podzim/zima 2019 oslavuje kouzlo světla

Swarovski v kampani pro sezónu podzim/zima 2019 oslavuje kouzlo světla ve všech jeho zářivých podobách prostřednictvím nové kolekce šperků, hodinek a doplňků, které rozzáří vnitřní krásu a sebevědomí žen ozdobených těmito klenoty. Každý jejich den se tak stane výjimečným. 

Kouzlo šperků Swarovski spočívá ve fascinující hře odlesků mezi křišťálem a světlem, díky které dokážou  uchvátit lidi po celém světě.  Kreativní ředitelka společnosti Swarovski Nathalie Colin, která vnesla do této nejnovější kolekce prvky tarotu a astrologie, vysvětluje: „Ke křišťálu patří světlo. Světlo mu dává život – stejně jako lidem! A protože v dnešním světě musíme čelit spoustě problémů, chceme šířit pozitivní poselství, abychom se znovu spojili sami se sebou, s ostatními a s přírodou. Kolekce Magic Light čerpá inspiraci z nedotčené krajiny na Islandu a z hvězdné arktické oblohy osvětlené polární září – jsou to nádherné klenoty, které budou vaším světlem, průvodcem k zářné a třpytivé budoucnosti.“ 

Kolekce oslavuje kreativitu, umělecké mistrovství a příslib společnosti Swarovski umožnit ženám celého světa, aby vyjádřily svou osobnost a vypadaly i cítily se zářivě. Hvězdicové tvary zdobené třpytivými symboly tarotu, znaky, znameními a astrologickými motivy propůjčí zářivost všem ženám, ať už vyznávají jakýkoli styl. Vrstvení vytříbených dlouhých přívěsků a náhrdelníků, výrazné koktejlové prsteny, jemně propracované šperky a zdobné náušnice všeho druhu vybízejí ženy, aby experimentovaly a projevily svou osobnost při každé příležitosti. Temně půlnoční a bohaté fialové odstíny s oslnivými, jiskřivými efekty dodávají podzimu a zimě tajemnou hloubku. Ve svátečním období bude hrát prim jednobarevnost, která je zpestřena bohatými zelenými, červenými a modrými tóny.

TO NEJLEPŠÍ Z KAŽDÉ SEZONY 

Podzim Podzimní scénu ovládla nová řada šperků Tarot Magic společně s vrcholně módní řadou Swarovski Symbolic a Swarovski Remix Collection. Swarovski ztvárňuje symboly tarotových karet odvážně a v novém duchu. Vlaštovky, píky, oči nazar a gesta rukou jsou součástí brilantních všestranných šperků zdobených křišťály Swarovski a skrytými detaily, které mají svůj význam a lze je odhalit až po bližším zkoumání, jakoby mávnutím kouzelného proutku.

Zima Nejlepší způsob, jak se odpoutat od dnešního hektického světa, je dívat se na hvězdy. Zimní kolekce nabízí celou řadu nebeských symbolů, které svým pozitivním světlem zaplaší nejistoty ve světě. Linie Swarovski Symbolic a Swarovski Remix Collection zdobí mystické motivy měsíce a hvězd, které oslní a vyzívají k vzájemnému vrstvení. Dokonale zazáří v kombinaci s úchvatnou řadou MoonSun a hodinkami Octea Lux Moonphase.

Svátky Rozsviťte sváteční období s doplňky Swarovski v podobě andělského pírka Naughty nebo Nice. Svátky jsou nádherným obdobím plným oslav, rozdávání dárků, rozmazlování sebe sama, pospolitosti a sebereflexe – nemluvě o výjimečném třpytu. Elegantní a decentní řada Nice představuje čistotu, ochranu, náklonnost a harmonii a je skvělým dárkem pro ty, kteří byli celý rok hodní, kdežto dramatičtější odstíny řady Naughty budou přitahovat malé hříšníky.

KAMPAŇ Novou kolekci dokonale představují jednotlivé série televizní kampaně. V jejich středu stojí žena, na kterou čeká několik mystických setkání, vždy v atmosféře neodolatelného třpytu. Podzim pojednává o síle snů, kdy si protagonistky nechají splnit svá přání médiem Tarou, ženou oplývající nejnovějšími módními výstřelky. Zimní kapitola zastihuje hrdiny příběhu plížící se v noci k hvězdárně, aby našli své šťastné hvězdy. Je to však moc křišťálů Swarovski, která zastiňuje hvězdy a ujímá se hlavní role. A s blížícími se svátky objeví ženy stroj produkující třpyt, který dodává svátečním oslavám radost a také trochu hravosti. Celou kampaní se nese poselství o tom, že nošení šperků Swarovski není jen vyznání módního stylu; je to zářivý symbol vyjádření dnešní moderní ženy. Kampaň se objeví v digitálních médiích a na sociálních sítích, na internetu a přímo v prodejnách.

Swarovski 
Swarovski dodává nejrozmanitější portfolio výrobků bezkonkurenční kvality, umělecké dovednosti a kreativity. Společnost, založená v roce 1895 v Rakousku, navrhuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní křišťály, pravé polodrahokamy a umělé kameny, ale také hotové výrobky, jako například šperky, bižuterii, doplňky a osvětlení. Společnost Swarovski Crystal Business, která je nyní je řízena pátou generací příslušníků rodiny zakladatele, má globální působnost s odhadovanými 3 000 prodejnami v přibližně 170 zemích a zaměstnává více než 27 000 pracovníků. Obrat společnosti v roce 2017 dosáhl 2,7 miliard EUR. Swarovski Crystal Business tvoří společně se svými sesterskými společnostmi Swarovski Optik (optické přístroje) a Tyrolit (brusiva) skupinu s názvem Swarovski Group. V roce 2017 vytvořila společnost zisk v přibližné výši 3,5 miliard EUR a zaměstnávala přes 32 tisíc lidí. Nedílnou součástí historického odkazu společnosti Swarovski je a vždy byl zodpovědný vztah k lidem a planetě, který společnost začlenila do svého současného osvědčeného celosvětového programu udržitelnosti. Do další aktivity společnosti, celosvětového vzdělávacího programu Waterschool, se zapojilo již 500 000 dětí při největších světových veletocích a nadace Swarovski Foundation, založená v roce 2013, vyvíjí činnosti na podporu kultury a kreativity, prosazuje práva a životní pohodu žen a dětí a podporuje zachování přírodních zdrojů, které mají příznivý společenský dopad.

Zdroj: www.swarovskigroup.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *