Sexy finalistky Miss České republiky se předvedly v modelech F.designers prague v Boho stylu

Odhalená těla a ladné křivky předvedli návštěvníkům žhavé letní party finalistky Miss České republiky 2019. Dívky oblékla návrhářka Jenny Jeshko do modelů v Boho stylu, který snoubí prvky z oděvu hippies a gypsy. Kolekci Boho outfitů z trendy butiku F.designers prague styloval také store manager Lukáš Almassy. Třásně, batika a etno vzory jsou zpět!

Jaké kousky oblečení nejlépe uplatníte pro styl Boho? Volné halenky a tuniky, maxi šaty a bohémské maxi sukně, využijete i klasické džíny, nejrůznější svetry nebo vestičky. Základním znakem je svoboda pohybu a vrstvení. Barvám vévodí zemité, přírodní tóny. Rozhodně se nejedná jen o oblečení, ale také o doplňky. Třásně i vzory se mohou objevit na kabelkách, šálách, ale třeba i na náušnicích. Inspirací pro vás mohou být originální krajkové velké náušnice od Jenny Jeshko.

Boho styl si mohou dovolit ženy všech věkových kategorií, rozhodně se nejedná o módu pouze pro mladé dívky. Lepší je ale zvolit jeden kousek v boho stylu a zkombinovat ho s dalšími jednoduchými prvky. Mrkněte do naší galerie a vybírejte. Každý kousek je unikát a většinou jen jednom provedení.

Foto: https://www.facebook.com/f.designers.prague/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.