Léto je v plném proudu a na nákup nových plavek není nikdy pozdě!

Ještě nemyslete na podzimní garderobu a raději zůstaňte tělem i duchem naladění na vysoké teploty a letní pohodu. Je před námi ještě celý jeden prázdninový měsíc, spousta zajímavých festivalů a možností, kam vyrazit za koupačkou. Přeci nebudete sedět doma!

Pokud přemýšlíte, kam se vydat, máme pro vás pár tipů. To pravé pro všechny milovníky vodních sportů.

  • Trendy letním sportem je aktuálně wake board nebo wake surf. Vyrazte třeba do Wake parku v Hradci Králové, půjčte si prkno, vestu a helmu a otestujte si, jak jste na tom se sílou v pažích. Je to makačka, ale budete to milovat!
  • Blíží se oblíbený High Jump. Co to je? Cliffdivingové závody v Hříměždicích. Nebojte, nikdo vás nebude nutit skákat střemhlav z lomu do vody, ale těšit se tu můžete na skvělé výkony, koncert, koupačku a super víkendovou zábavu.
  • Pokud chcete vyrazit na netradiční rande nebo nechcete sedět s kamarádkou u kafe, vyrazte na paddleboard! Díky tomuto velkému a stabilnímu prknu a pádlu můžete plout po řece nebo křižovat rybník či jezero.

K takovým vodním radovánkám vám ale nesmí chybět jedno podstatné – pořádná plavkový výbava! Holky by ve svém šatníku měly přivítat nejen sportovní jednodílné plavky, které budou na sportování jako dělané, ale také nějaké sexy bikiny, v nichž se to bude opalovat jedna radost. A kluci? Ti by možná neměli být takové „konzervy“ a letos obléknout nějaké barevné a vzorované šortky.

Pro holky:

Pro kluky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.