Mistryně světa v poledance roztančily nový videoklip skupiny Naděje

Elektropopová Naděje opět přichází s originálním videoklipem k nové písničce Dej mi. V hlavních rolích excelují mistryně světa v double poledance Alena Klapetková a Nikola Vítečková. Proč zrovna tento netradiční sport ve videoklipu? Přijde konečně po písničce Dej mi dlouho očekávané CD?

„Dlouho jsme přemýšleli, jak tuto skladbu umělecky ztvárnit do videoklipu. No a co nejlépe dokáže propojit hudbu s obrazem? Je to tanec. Otázkou zůstávalo jaký.“ říká frontman kapely Naděje Petr Cieplý a pokračuje: „Písnička Dej mi vypráví o touze, vášni a chtíči a my jsme došli k závěru, že tyto emoce pro nás dokáže nejlépe vyjádřit poledance. Náš vynikající režisér Petr Juračka získal kontakt na mistryně světa v tomto sportu Ali a Niky. Bylo neuvěřitelné sledovat, co všechno tyhle talentované dámy dokážou se svým tělem. Úžasné akrobatické prvky, při kterých se vám zatají dech. Výsledek posuďte sami.“ uzavřel zpěvák.

Nová písnička Dej mi vás na první poslech zaujme svým tanečním rytmem. Chytlavá melodie, originální zvuk a dvojsmyslný text vám zůstanou v hlavě. Videoklip potom představuje souboj mezi dvěma protiklady, které jsou ztvárněny právě tanečnicemi. Celkovou atmosféru doplňuje stylová scéna s jedinečnými světelnými efekty.

Co pro vás skupina Naděje letos ještě chystá? Právě tahle skladba s videoklipem je první písničkou z připravovaného EP Svědomí, které kapela vydá na podzim tohoto roku. Novou desku fanouškům představí už 26. 10. 2019 v KD na Rybníčku, kde zároveň odehraje i svůj největší koncert v dosavadní kariéře. Pozor, lístky už jsou v prodeji na www.skupinanadeje.cz. V nejbližší době si můžete Naději poslechnout například na festivalu České Hrady CZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.