Karel Kašák miluje adrenalin a výzvy, proto neváhal vyskočit z letadla!

Karel Kašák známý český moderátor, osobnost plná optimismu, energie a chuti do života. Na druhé straně Karel miluje adrenalin a výzvy. Jednou z nich byl výcvik AFF  (pozn. redakce: AFF je zkratka z anglického „accelerated free fall“ a volně přeloženo to znamená zrychlený výcvik volných pádů). Je to moderní, velmi úspěšná, zábavná, ale zároveň i bezpečná metoda, jak začít skákat a popravdě řečeno, na mnoha zahraničních dropzónach už i jediná.

V tomto druhu výcviku skáčete s velmi zkušenými instruktory rovnou z 4000 metrů. „Miluji výzvy, život se má žít naplno, a já se tím řídím, díky mé práci v televizi Nova se nyní setkávám s mnoha adrenalinovými sporty a tyto seskoky mě doslova okouzlily. Asociují mi volnost, svobodu, a když jste nahoře, sice se vám sevře žaludek a vyschne v ústech, ale když už padáte, je to nepopsatelný pocit adrenalinu a uvědomění“ vysvětlil Karel, který výcvik absolvoval v průběhu prázdnin.

Kromě práce a adrenalinových zážitků, neměl v létě zatím příležitost odcestovat na dovolenou. „ač to zní jako paradox, jelikož léto by měla být okurková sezóna, tak letošní léto je pro mě ve znamená práce, nicméně i díky práci jsem se podíval do Chorvatska a vykoupal se v moři, takže i to se počítá“ směje se Karel Kašák, který pořádnou dovolenou plánuje v průběhu podzimu nebo zimy.

Zdroj: Archiv Karla Kašáka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.