Holky z hudební skupiny LolliPopz mají své vlastní sušenky!

Čtyři bláznivé holky, které baví tancovat a zpívat – Laura, Ela, Nikki a Pája, které především děti znají jako hudební skupinu LolliPopz mají své vlastní sušenky, a to hned dvoje – máslové a kakaové! Rozdáváme tak společně radost. Děti mohou mít produkt od svých idolů a rodiče zase radost, že děti mlsají zdravě.

Zákulisí spolupráce je natolik zajímavé, že více než pouhý popis faktů, prozradí krátký rozhovor s Richardem Němcem, který byl u spolupráce za Biopekárnu Zemanka hned od počátku.

Jak ke spolupráci vlastně došlo?
Překvapivě jsme byli osloveni my. Máme ve svém portfoliu dětskou řadu bio sušenek, a tak nám spolupráce dává smysl.

Proč jste se rozhodli na spolupráci kývnout?
Děvčata jsou inspirativní pro své okolí, protože především něco umí, čímž se vymykají většině youtuberů a muslerů. Jsou fenoménem na sociálních sítích a jejich koncerty jsou často vyprodané. Zároveň si uvědomující svůj vliv na děti – své fanoušky, kterým chtějí jít příkladem, a proto hledali vhodný produkt, se kterým propojí své jméno. Právě sladkosti a cukrovinky jsou to, co jim vhodně doplňuje jejich merchandising.

Není to odklon od stávající strategie Biopekárny Zemanka?
Není. Často jsme zjednodušeně zaškatulkovaní jako výrobci zdravých sušenek, které seženete především ve zdravé výživě. Takových výrobců jsou desítky. My se ale od začátku vnímáme jako „trendsetteři“, tedy ti, kteří udávají trendy na trhu. Rádi se stavíme po bok „běžných“ sušenek a krekrů s tím, že i když jsme bio a vznikáme v rámci udržitelného zemědělství, tak umíme být stejně chuťově zajímaví a zároveň zdravější. Od spolupráce si tak slibujeme, že nám umožní se dostat do povědomí veřejnosti, rodičů a dětí, kteří sledují zdravou výživu pouze okrajově. Zároveň jako táta vítám, že když děti žadoní o dárek od svých dětských idolů, mohu s klidným svědomím sáhnout po sáčku bio sušenek. Máme pak radost všichni.

Kde jsou nové sušenky LolliPopz k dostání?
K dostání jsou především v hračkárnách Sparkys nebo Bambule, ale také na akcích a koncertech LolliPopz. Další distribuci řešíme.

Zdroj a foto: www.biopekarnazemanka.cz

Jeden myslel na “Holky z hudební skupiny LolliPopz mají své vlastní sušenky!

  • 13.2.2020 (16:51)
    Trvalý odkaz

    Miluju vas lolipopz chtěla buch jít na vaši koncert ale nemůžu protože❤️❤️❤️ nevím kdy je a kde a mohla buch se Jeste zeptat jestli budete v mostě ????????a chci abi ste měli koncert v mostě mikuju vas ste mije laky ❤️❤️❤️❤️hlavně Niki ale jinak všechno q řeknu kdo je na prvním 1niki2paja3eliska4nikca protože nikcu ještě neznám hodně ?????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.