Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Vyzkoušejte až 40 druhů zmrzliny Crème de la Crème v bezedném kelímku!

Zmrzlinové radovánky s létem nekončí. Právě naopak, v pražské Crème de la Crème na vás i po celý podzim bude připraveno až 40 druhů zmrzlin. Honza Hochsteiger alias pan zmrzlinka je navíc proslulý tím, že na porcích nešetří, a tak si buďte jistí, že i taková „malá“ zmrzlina má nejméně 80 ml. Pro ty největší milovníky zmrzliny je navíc v nabídce bezedný kelímek. Po jeho zakoupení můžete sníst na posezení tolik ledové pochoutky, kolik se do vás jen vejde.

Crème de la Crème je věhlasná nejen výbornou poctivou zmrzlinou, ale také svými štědrými porcemi. Zapomeňte na malé uhlazené kopačky, zde dostanete vždy poctivou porci zmrzliny. A to buď malou (80 ml), střední (160 ml) nebo velkou (240 ml), kterou vám vždy ochotný personál rád rozdělí na více druhů.

Jestliže vám je stále téměř čtvrt litru zmrzliny málo, v Crème de la Crème pro vás připravili tak zvaný bezedný kelímek. Jak to funguje? Zaplatíte jednorázově 300 Kč a poté už jíte tak dlouho a tolik zmrzliny, kolik jen zmůžete. Kelímek je pouze pro vás a nikdo vám nemůže pomáhat. Pokud vás zajímá, kolik se dá sníst zmrzliny na posezení, tak rekordmanem je jistý pán z Plzně s 3,75 kilogramy. Za 600 Kč můžete pořídit také rodinný bezedný kelímek, kdy se o neomezené množství zmrzliny podělí dva dospělí a až tři děti do 15 let.

Na bohaté porce zmrzliny se můžete těšit ve všech třech pražských provozovnách Crème de la Crème – Národní 23, Husova 12 a Průběžná 58.

Zdroj a foto: Crème de la Crème

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *