Herec Kryštof Hádek promluvil o svých sexuálních zkušenostech s muži

Jeho uhrančivý pohled, rošťácký úsměv a klukovský vzhled ho předurčují pro role provokatérů a floutků. Dvě z nich, ve filmech 3 sezóny v pekle a Kobry a užovky, dokonce sehrál tak přesvědčivě, že mu vynesly Českého lva. Zřejmě proto, že ani v osobním životě nebyl Kryštof Hádek (37) žádné neviňátko. Se svou bouřlivou minulostí, vyhazovem z konzervatoře i sexuálním zážitkem s mužem se svěřil moderátorce Adéle Elbel. V její dvanáctihodinové show s názvem Noční směna s Adélou se herec otevřeně rozpovídal o tom, proč nedokončil středoškolské vzdělání i jaké má homosexuální zkušenosti.

Moderátorce Adéle Elbel se herec svěřil nejen se svými úspěchy, ale i s tím, co mu nevyšlo

Coby syn filmové režisérky tíhnul Kryštof Hádek k herectví odmala. Studium Pražské konzervatoře pro něj proto bylo splněným snem, který se ale ve čtvrtém ročníku rozplynul. „Jsem nedostudovaný herec,“ přiznává a vysvětluje důvody, proč zůstal bez úplného středoškolského vzdělání. „Školu jsem nedodělal kvůli zameškaným hodinám. Nepravidelná docházka způsobila i to, že jsem propadl a nakonec byl vyloučen,“ vzpomíná. „Už během konzervatoře jsem dost točil. Film Tmavomodrý svět jsem natočil v sedmnácti a měl kvůli němu přerušené studium. Pak přišly další nabídky, tak jsem je vzal, nějak špatně jsme si to vyjednal, a tak jsem skončil,“ dodává Hádek, který jde od té doby z role do role. K divácky nejoblíbenějším přitom patří ta v komedii Bobule, jejíž třetí pokračování právě natáčí na jižní Moravě. „S postavou Honzy si mě lidé spojují asi nejčastěji,“ tipuje Kryštof.

Přestože na noční natáčení přijel rovnou z divadla, únavu na sobě nedal znát a neustále vtipkoval

Ten si role vybírá hlavně podle svých časových možností a je pro ně schopen udělat leccos. Třeba si ve zmiňovaných Kobrách a užovkách nechat vyholit hlavu, natáčet sitcom se zaníceným zubem jako v případě Všechno je jinak nebo rezignovat na svou sexuální orientaci. „V jednom zahraničím seriálu jsem se musel dokonce líbat s mužem. On hrál kuchaře a já číšníka. Byl to závěr šestidílné série, finální záběr snímala kruhová jízda, kamera jezdila okolo nás dokola, aby nás zachytila ze všech stran, a my jsme se pořád líbali. Jsem rád, že se nám to povedlo natočit na poprvé a nemuseli jsme scénu přetáčet. I tak jsem byl od jeho zarostlé tváře celý poškrábaný,“ bavil historkou z natáčení moderátorku Adélu Elbel a kolegu Jakuba Žáčka, se kterým se ve studiu Noční směny s Adélou střídal. Co dalšího na sebe prásknul, s kým by si neměl co říct a s jakou českou herečkou by si rád zahrál, sledujte na internetové televizi Mall.tv.

S hereckým kolegou Jakubem Žáčkem, se kterým se ve studiu Noční směny s Adélou střídal, se skvěle bavili

Foto: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.