Světoznámý cukrář Buddy Valastro vytvořil dva recepty, které věnuje českým mlsounům!

Ve světě sladkých dezertů je Buddy Valastro hvězda. Ital, pocházející z cukrářského rodiny upekl svůj první dort ve 12 letech pro maminku k narozeninám. Od té doby věděl, že nechce dělat nic jiného, než vytvářet svět sladší a krémovější. A své předsevzetí plní v podobě nadýchaných a oku i jazyku lahodících zákusků dokonale. Není se tedy čemu divit, že miliony diváků hltaly jeho rady v pořadu Král dortů (Cake Boss) a i přes televizní obrazovku jim hladina cukru z té nádhery závratně stoupala.

Později se nadaní cukráři snažili na stanici TLC v kuchařské show Pečením k bohatství (Bake You Rich), který měl světovou premiéru 12. srpna 2019, alespoň trochu přiblížit jeho umění. Mezi jeho mistrovské kousky patří například dort ve tvaru draka chrlící oheň, na němž intenzivně pracoval pět dní či sladká replika jeho ženy v životní velikosti. Když chce svou početnou rodinu potěšit, upeče vanilkový dort s francouzským máslovým krémem, čerstvými malinami a čokoládovou granche.

Sbíhají se vám sliny a toužíte nějakou sladkou delikatesu od Buddyho ochutnat? Máte jedinečnou šanci. Exkluzivně pro české ženy, které považuje tento sympatický cukrář za jedny z nejlepších kuchařek a cukrářek, vytvořil dva recepty – sladký a slaný. Jsme si jistí, že je zvládnete stejně dobře jako Buddy Valastro.

Foto: TLC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.