Celebrity migrují za módou v září na jih

V jihočeském Písku proběhne 27. září netradiční módní přehlídka Chanelka s názvem evokujícím eleganci, šarm a styl. Pořadatelé touží navázat na tradici místního textilního průmyslu a podpořit butiky, designéry a regionální zájem o módu. Chanelku se nenechají ujít takové osobnosti jako spisovatelka a módní ikona Barbara Nesvadbová, blogerka Lucie van Koten či modelka a tvář večerního zpravodajství Monika Leová. Významným hostem z oblasti módy je návrhářka a pravidelná účastnice českých i zahraničních fashion weeků Denisa Dovala. Za projektem stojí modelingová agentura Verona a Centrum kultury města Písek.

Blogerka Lucie van Koten

Večerem provede trochu netradičně blogerka Lucie van Koten, která je velice podobná mladé Coco Chanel. Pro Lucii to bude návrat do rodných jižních Čech a zároveň moderátorská výzva. „Mám za sebou již několik odmoderovaných projektů, ale Chanelka pro mě bude náročnější vzhledem k tomu, že v hledišti očekávám mnoho známých tváří a také se jedná o poměrně velkou akci,“ popisuje van Koten.

Barbara Nesvadbová

O vztahu k módě a také o aktivitách svého nadačního fondu Be Charity promluví autorka knihy Síla stylu Barbara Nesvadbová. „Do Písku se moc těším a jsem nadšená z toho, že zájem o módu i pomoc bližnímu kvete i mimo Prahu. V listopadu pořádáme v Jižních Čechách první charitativní bazar oblečení a doplňků a věřím, že i tam bude hojná účast, a to nejen milovníků módy, ale i filantropů a lidí, kteří nás přijdou podpořit,“ říká Barbara Nesvadbová.

Monika Leová

Molo ovládnou značky Kocman Fashion, Top Secret, Gerry Weber nebo Tonak. Výběr outfitů představí také českobudějovické Igy Centrum a oko dam i pánů potěší přehlídka luxusní spodního prádla. Návštěvníci módní show se inspirují netradičními kombinace mi brýlí a elegantních outfitů a eskalací večera se stane nová kolekci Denisy Dovaly.

Více informací a předprodej vstupenek naleznete zde: http://www.centrumkultury.cz/event/340533/fashionshow-chanelka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.