Rodina Audi now vítá nové přírůstky: A5, A6, Q5 a Q7 nově dostupné na operativní leasing

Volkswagen Financial Services opět posouvá svou nabídku luxusních vozů blíže k běžným uživatelům vozů. Nabídka operativního leasingu Audi now se rozrůstá o modely A5, A6, Q5 a Q7. Tyto manažerské limuzíny a SUV spolu se značkovým financováním splňují potřeby jak na špičkové vozy pro firemní flotily, tak pro běžné uživatele. Ti mají společné zejména důraz na bezpečí a příznivé pořizovací a provozní náklady. Díky novým modelům v nabídce Audi now jsou nyní vozy se čtyřmi kruhy na masce dostupné skutečně všem.

Financování vozů Audi s operativním leasingem Audi now je nastaveno na míru jak firemním, tak soukromým klientům. Při výběru vozu totiž nemusí myslet na akontaci, pojištění, nebo servis. Podle průzkumu společnosti Ipsos jsou právě tyto aspekty rozhodující až pro dvě třetiny zákazníků. Volkswagen Financial Services proto jako spolehlivý partner pro komplexní mobilitu se rozhodl všechny tyto výhody nabídnout.

„SUV vozy jsou na českém trhu stále více populární a jejich podíl na trhu roste. My se snažíme reagovat na tuto poptávku a vycházet vstříc potřebám všech našich zákazníků.. Díky rozšíření operativního leasingu Audi now na ostatní modely řady Q jsou nyní tyto vozy dostupnější i pro soukromé uživatele jako jsou rodiny, které potřebují často, a hlavně bezpečně vozit děti nebo větší množství nákladu,“ říká Lenka Čopáková, Brand manažerka pro vozy Audi ve společnosti Volkswagen Financial Services.

Výhody operativního leasingu Audi now charakterizuje jediné slovo – pohodlí. Pořízení vozu totiž nepřináší žádné počáteční náklady. Stačí si vybrat model podle svých představ a pak jen hradit měsíční fixní splátku. O vše ostatní se postará služba Audi now. Po dobu nájmu má vůz zaplacené povinné ručení, havarijní pojištění včetně připojištění GAP a další služby zajišťující komplexní mobilitu, jako jsou náklady na inspekční prohlídky, výměny oleje a řada doplňkových pojištění. Na přání lze k pořízení nového auta zahrnout i Pojištění Asistence, dálniční známku či platby za služby pneuservisu. Více informací naleznete na www.audinow.cz.

Modelový příklad financování vozu Audi A6 s operativním leasingem Audi now.

Audi A6 40 TDi Quattro S tronic 150 kW
Cena vozu včetně paketu Gravity* a 18″ kol 1 706 200,-
Délka financování 48 měsíců
Roční nájezd 25 000 km
Měsíční splátka bez DPH 17 899,-**

*Paket Gravity rozšiřuje základní výbavu o Audi Sound System s deseti reproduktory, světlomety Audi Matrix LED, 4zónovou klimatizaci, digitální přístrojovou desku Audi Virtual Cockpit a řadu dalších prvků, které naleznete na www.audinow.cz

** V ceně splátky je zahrnuto pojištění Audi Platinum včetně kompletních servisních služeb

Zdroj: www.vwfs.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.