Nejvíce drinků na jednom festivalu? První ročník Stock Mixfestu v Plzni-Božkově slibuje drinkové rekordy i skvělou zábavu

Skvělá česká hudba, skvělé drinky a skvělé jídlo, to všechno v maximálně ekologickém podání, toho se dočkáte na premiérovém Stock Mixfestu, který uspořádá společnost Stock Plzeň-Božkov 6. září ve své domovské lokalitě, na Božkovském ostrově v Plzni. Hlavními hvězdami festivalu budou Chinaski, Leoš Mareš – DJ show nebo Marta Jandová, zahrají i Rybičky 48, Pavel Calta, Mydy Rabycad a na DJ-stage DJ Buldog, DJ Ask, Nfix&Candice nebo Petr Říbal & Ondra Urban.

Namíchejte si ideální koktejl z ingrediencí, které neodmyslitelně patří k létu – hudba, drinky, jídlo a zábava. Dostanete Stock Mixfest, premiérový ročník festivalu, na kterém mixážní pult neslouží zdaleka jen k produkci hudby.

Společnost Stock Plzeň- Božkov má ve svém portfoliu více než 70 značek lihovin a likérů a ještě nikdy je nepředstavila veřejnosti tak, aby si je všichni zúčastnění mohli co nejvíce užít. A proto přichází se Stock Mixfestem, který hned ve svém prvním ročníku nabídne nejvíce drinků, kolik se kdy na festivalovém menu v Česku sešlo, nebo kde se pokusí barmani o rekordní flair show.

Festivalový program doplní vyladěná nabídka jídel ze známých českých food trucků. Všichni dodavatelé by navíc měli splňovat podmínku ekologické likvidace odpadů, na festivalu by tak nevznikl žádný odpad určený k odvozu na skládku.

Festival se koná 6. září na Božkovském ostrově v Plzni, vstupenky jsou k sehnání u Ticketmaster, jejich cena v předprodeji začíná na 250 Kč a zahrnuje také jeden drink (pro mladší 18 let pouze nealkoholický). V rámci festivalu bude fungovat posílená doprava od vlakového nádraží v Plzni.

Stock Mix Fest 2019

Na Stock Mix Festu tě čeká skvělý line-up, zážitky i super drinky! Už máš svůj lístek? V předprodeji jen za 250 Kč.? bit.ly/stockmixfest2019 ?

Zveřejnil(a) Stock Mix Fest dne Úterý 9. července 2019

5 důvodů, proč přijet 6. září do Plzně na Stock Mixfest
Chcete zažít výjimečné vyvrcholení letošního léta? Zaškrtněte si 6. září v kalendáři, vezměte přátele a vyrazte na Božkovský ostrov v Plzni. Na celý den se promění v malou Ibizu, kde slovo drink dostane nespočet významů a stage se bude blyštit hvězdami. Chcete znát další důvody, proč si nenechat ujít 1. ročník Stock Mixfestu?
1. Nabitý hudební program
Na Stock Mixfestu si budete moct zazpívat a zatančit například na známé songy kapely Chinaski, Marty Jandové nebo Rybiček 48. V nabitém programu najdete také vystoupení Leoše Mareše – DJ show, zazpívá i Pavel Callta nebo Mydy Rabycad. Na DJ stage vystoupí DJové Petr Říbal, Ondra Urban, Buldog, Ask a Nfix & Candice.
2. Nejširší drinkové menu
Ochutnáte své oblíbené i zcela neobjevené drinky z portfolia Stock Plzeň – Božkov, které čítá více než 70 značek, a to jak v čisté podobě, tak v míchaných drincích, které pro vás připraví zkušení barmani. O svých oblíbených značkách se navíc budete moct dovědět víc v zážitkových zónách, kde prožijete spoustu zábavy a budete si moct zasoutěžit o dárkové předměty.
3. Rekordní show
Flair barmani připraví neopakovatelnou barmanskou show, s níž budou usilovat o zapsání do České knihy rekordů. Staňte se toho součástí a držte jim palce, aby takto náročný úkol na společné stage zvládli.
4. Jídlo na kolech
K dobrému pití patří také dobré jídlo, a proto si budete moct vybrat rozmanité speciality. Ty pro vás připraví nadšení foodies  ve svých foodtrucích, kterými se to bude na festivalu jen hemžit. Pochutnáte si jak na masových, tak i vegetariánských dobrotách.
5. Ekologické provedení
Aby po velké party zůstalo co nejméně odpadu a eliminovala se zátěž pro životní prostředí, je zavedena spousta ekologických opatření, která se odráží jak ve zpracování vzniklého odpadu, tak i v posílení hromadné dopravy. Do místa se tak dostanete pohodlně, s nižší uhlíkovou stopou.
Už se nemůžete velké party dočkat? Vstupenky můžete koupit už v předprodeji u Ticketmaster!

Zdroj: www.stockmixfest.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.