Oblíbená módní rodinná značka Wittchen přichází do ČR

Pomalu, ale jistě začíná v ČR působit oblíbená evropská značka Wittchen. V roce 1990 ji založil Jedrzej Rafal Wittchen, který ji po celou dobu řídí společně se svou manželkou.

Rodinná firma, která má v Evropě již vybudované své místo patří k nejoblíbenějším evropským značkám a nabízí vysokou škálu luxusních výrobků, které jsou charakteristické hlavně svým elegantním stylem a v neposlední řadě ruční výrobou. Díky té je zaručena jejich nejvyšší kvalita, což je od začátku krédem a myšlenkou celé značky. V nabídce Wittchen najdete kožené doplňky, cestovní zavazadla, obuv i módu.

Historie a růst poctivé značky
Jerdzej dostal jako malý chlapec od svého dědečka krásnou, starou, koženou peněženku. V tu chvíli začal oceňovat krásu koženého zboží a jeho kvalitu. Když se později rozhodoval, co chce v životě dělat, právě toto určilo jeho cestu. Zariskoval a rozhodl se vyrábět a nabízet zboží nejvyšší kvality. Všechny své peníze utratil za nejkvalitnější kůže, nitě, doplňky a řemeslníka, který ze začátku šil sám produkty, které se prodávaly v okolních galanteriích. Tak vznikla značka, která nese jméno svého zakladatele. Postupem času rostla poptávka a výroba se přesunula do Itálie, což se také ukázalo jako velmi dobrý tah. Propojení vysoké kvality, péče a módní Itálie dotahuje značku do posledního detailu.

Teď se z této krásy můžete těšit i vy. Značka vstupuje na český trh a vítá své zákazníky v první prodejně, kterou v ČR otevřela, a to v Brně v Galerii Vaňkovka. Momentálně se chystá otevření prodejny v Praze. Případně můžete navštívit e-shop www.wittchenshop.cz a vybrat si z jejich celé nabídky napříč kolekcemi.

Kabelka přes rameno z kolekce ELEGANCE
Krémově-červená barevná kombinace se zajímavými doplňky rozhodně přitáhne pozornost. Je vyrobené z pravé kůže a určitě oceníte vnitřní uspořádání, díky kterému je kabelka praktická. Cena: 2.719 Kč

I pouzdro na notebook může být stylový módní doplněk!
Také jste dlouho hledala stylový obal, který by slušel vašemu notebooku a měl šmrnc? Už nemusíte. Máme! Nádherné červené lesklé pouzdro značky Wittchen jde ruku v ruce s posledními módními trendy, které jasně velí, že vše třpytivé a lesklé je momentálně v kurzu! Kombinace krásné barvy a lesku jasně dokazuje, že i obal na notebook může být perfektní stylový doplněk, který rozsvítí váš nejen pracovní outfit! Pouzdro VERONA je vyrobené z elegantní lakované kůže. Uvnitř je paměťová pěna, která chrání váš počítač před nárazy a poškrábáním. Má i nastavitelný popruh přes rameno, takže je velmi praktické. Cena: 4.390 Kč

Zakoupíte na wittchenshop.cz nebo v prodejně Wittchen v Brně v Galerii Vaňkovka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.