Orbit vyzývá: Pomozme jim zazářit! Zapojte se a podpořte mladé lidi z SOS dětských vesniček

Značka žvýkaček bez cukru Orbit dlouhodobě podporuje znevýhodněné děti z SOS dětských vesniček a letos již počtvrté vyzývá, abyste se i Vy opět zapojili a pomohli jim získat tolik potřebné sebevědomí. Kampaň s názvem ‚Pomozme jim zazářit‘ je zaměřena na pomoc dospívajícím dětem, které čeká odchod z pěstounské péče do samostatného života. Aby do něj mladí dospělí vykročili tou správnou nohou, věnuje Orbit 1 % z ceny všech svých produktů prodaných v období od 25. srpna do 5. října 2019 na podporu programů usnadňujících vstup do dospělosti. Dobrým skutkem můžete na sociálních sítích zazářit i Vy, a to pod hashtagem #pomahamzazarit spolu s originálním a všeříkajícím gestem.

Značka Orbit navazuje na předchozí úspěšné ročníky charitativní kampaně, která SOS dětským vesničkám přinesla již více než 2,5 milionu korun. Pro děti vyrůstající v ohrožených nebo pěstounských rodinách bývá start do života složitější než pro většinu jejich vrstevníků. Projekt ‚Pomozme jim zazářit‘ se proto zaměřuje na podporu sebevědomí dětí, které je velmi úzce spjato právě s krásným a zdravým úsměvem. Orbit se letos rozhodl podpořit programy SOS dětských vesniček cílených právě na osobní rozvoj, kariérní poradenství a vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti nebo přípravy na rodičovství. Část vybraného finančního daru poputuje také na služby sociálních pedagogů a terénních sociálních pracovníků a na dotované bydlení v takzvaných domech na půl cesty.

Orbit mimo finanční dar chystá pro děti zábavné odpoledne spolu se zapojením dlouhodobé ambasadorky značky Zorky Hejdové, která představí svou ne vždy jednoduchou cestu za úspěchem. Spolu s profesionálním koučem dodá mladým dospělým sebejistotu a motivaci, aby se nebáli vkročit do dospělého života s úsměvem, šli si za svým snem a zazářili v oblastech, které jsou jim nejbližší.

„Podpora značky Orbit je pro nás v posledních letech velkým přínosem a velmi nás těší, že i v letošním roce nás zapojila do svého projektu ‚Pomozme jim zazářit‘,“ uvádí Mgr. Jindra Šalátová, Výkonná ředitelka SOS dětských vesniček, a dodává: „Je velmi důležité podporovat nejen samotné pěstounské rodiny, ale i programy věnující se starším dětem, které již pěstounskou péči opouští a zažívají přechod do dospělého života. To není jednoduché pro žádné dítě, natož pro ty, kterým pomoc neposkytne vlastní rodina. Velmi si tak této iniciativy vážíme a věříme, že se díky vybraným prostředkům podaří dodat sebejistotu do dalšího života co nejvíce dětem.

Zdroj: pomaham.orbitklub.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.