Vítězky České Miss a slovenské Miss Universe si vyzvedly nový model Hyundai i10

Koncem minulého týdne proběhlo slavnostní předání tří vozů vítězkám letošní soutěže krásy. V nových autech tak odjely Barbora Hodačová (Česká Miss), Laura Longauerová (Miss Universe Slovensko) a absolutní vítězka a tedy i nová Česko-Slovenská Miss Klára Vavrušková. Dívky přebraly od zástupců značky Hyundai vozy i10, které jim však již koncem letošního roku budou vyměněny za zcela nové modely. Světové premiéry se totiž zbrusu nová generace i10 dočká až na letošním frankfurtském autosalonu, který proběhne koncem září. Vítězky tak budou jedny z prvních, které novinku vyzkouší, a která jim bude k dispozici po celý rok jejich kralování.

Řídím již od 17 let, snažila jsem se řidičák udělat co nejrychleji, jelikož se mi to opravdu hodí. Každý den potřebuji auto a jako modelky ho na delší vzdálenosti vážně potřebujeme. Jsem opravdová fanynka značky Hyundai, jeden vůz i10 už mi stojí před domem, takže se o výhru podělím s maminkou,“ okomentovala výhru slovenská Miss Universe Laura Longauerová.

Spojení krásy nás jednoznačně velice těší. Vítězkám jsme předali aktuální model i10, jehož nová generace bude nyní představena na autosalonu ve Frankfurtu, kterou posléze dostanou také všechny vítězky. Myslím, že si mladistvý a dynamický design ruku v ruce s mnoha novými prvky výbavy v oblastech konektivity a bezpečnosti oblíbí. Gratuluji všem třem vítězkám a přeji šťastné kilometry v našich vozech,“ řekl Jan Pohorský, zástupce společnosti Hyundai Motor Czech

Hyundai i10 přináší značce Hyundai významné úspěchy v Evropě již od svého představení v roce 2008. Stejně jako předchozí generace byl i zcela nový i10 navržen a vyvíjen v Evropě, kde je i vyráběn. Vnější vzhled karoserie vyzařuje mladého ducha, ale zároveň bylo pamatováno i na přístup do interiéru bez kompromisů a na potřebný komfort, který podpoří rozmanité skupiny uživatelů v jejich každodenních aktivitách. Zcela nový Hyundai i10 je plnohodnotným automobilem, mimo jiné i díky nejrozsáhlejší bezpečnostní výbavě ve své třídě.

Foto: Česká Miss a Hyundai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.