Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Základ pro celkové zdraví miminka se tvoří v prenatálním věku, vše záleží na matce

Téměř každá budoucí maminka se ve chvíli, kdy zjistí, že je těhotná, začne více zajímat o svou stravu. Je vyvážená? Dostává miminko skutečně to, co potřebuje? Prvních 1000 dní života, doba mezi početím a druhými narozeninami, je jedinečná etapa, kdy tvoříme základ pro jeho vývoj, růst i pro optimální střevní mikrobiotu na celý život.

Už během těhotenství předává matka plodu půdu pro vytvoření střevní mikroflóry, což jsou živé a prospěšné mikroorganismy, které hned po porodu začnou osidlovat trávicí soustavu. Jejich množství a rozmanitost hraje později významnou pozitivní roli jako pevný základ pro celkový dobrý zdravotní stav člověka. Právě doplňování probiotik, které mohou přirozenou rovnováhu mikroflóry ovlivňovat, je podstatné, aby miminko dostalo silný a kvalitní start do života. Přípravek BIOPRON PREGNA+ vytvořený speciálně pro budoucí maminky obsahuje speciální kombinaci 4 probiotických kmenů s vysokým obsahem živých kultur (10 mld. CFU), i kyselinu listovou a vitamíny B1 a B2.

Drobeček se silnou odolností, který později ve školce ustojí vlny různých nachlazení, je snem každých rodičů. Zejména těch, jenž mají doma více malých dětí a sledují, jak se jeden potomek uzdraví a vzápětí lehne další. Pilíře pro budoucí silnou imunitu se tvoří právě v prenatálním období a vše záleží na matce. V této době nejí žena za dva, ale dvakrát zdravěji a zodpovědněji, protože důsledky stravovacích návyků automaticky sdílí i plod. Existují i známky toho, že kvalita a rozmanitost střevní mikroflóry se částečně dědí, proto by její jídelníček měl obsahovat dostatek probiotik, ale také například kyselinu listovou pro podporu funkce imunitního systému.

Probiotika se doporučují maminkám jako vhodná podpora například v případě rizika preeklampsie, která se týká výlučně žen ve 3. trimestru a jenž komplikuje výživu plodu, nebo pokud mají častou těhotenskou cukrovku či trpí na nepříjemné vaginální mykózy. Nedocenitelnou výhodou probiotik je také jejich schopnost doplňovat střevní mikroflóru matky a udržovat ji v normálu. V určitém množství se přirozeně vyskytují v jogurtu, acidofilním mléku nebo kefíru. Jestli nejste milovnice těchto výrobků nebo trpíte laktózovou intolerancí, sáhněte po doplňcích stravy, které obsahují vše, co maminky v očekávání a miminko potřebují. Jen vitální žena může předat svému děťátku to nejcennější. Zdraví, o které se bude opírat celý život.

Přípravek BIOPRON PREGNA+ vytvořený speciálně pro budoucí maminky obsahuje speciální kombinaci 4 probiotických kmenů s vysokým obsahem živých kultur (10 mld. CFU), i vitamíny B1 a B2 a kyselinu listovou pro podporu funkce imunitního systému. Obohaceno také o kanadské brusinky pro podporu celkové pohody a doplnění vhodné výživy těhotné ženy a jejího dítěte. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč. www.biopron.cz

PRVNÍCH 1000 DNÍ ŽIVOTA
Doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimální zdraví na celý život.

Pro těhotné ženy: BIOPRON PREGNA+
Přípravek je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů, obohacený o vitaminy B1, B2, kyselinu listovou a kanadské brusinky pro podporu celkové pohody a doplnění vhodné výživy těhotné ženy a jejího dítěte. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.Od narození do 1 roku:

BIOPRON BABY+
Přípravek je unikátní kombinací 2 probiotických kmenů a vitaminu D3 pro podporu obnovy rovnováhy střevní mikroflóry. Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývoj kostí a přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí. Doporučováno také při a po léčbě antibiotiky. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.

Od 1 roku do 2 let: BIOPRON® KIDS+ 
Přípravek je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů pro pohodu vašeho dítěte. Narušená rovnováha může být příčinou průjmu, zácpy, křečí nebo nadýmání. Vhodné je užívání dětmi, které začaly navštěvovat kolektivní zařízení (jesle, školky, školy) a jsou více vystaveny patogenům. Produkt je obohacený o vitaminy B6 a C, které jsou důležité pro podporu funkce imunitního systému, a proto jsou doporučované jako součást správné výživy dětí. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.

Foto: Biopron

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *