Krásná Dáda Patrasová jako Xenie ukázala po šedesátce parádní figuru

Když potkáte Dádu Patrasovou (63) osobně, těžko byste hádali, že tato dáma již před pár lety překročila šedesátku. Za mladistvým vzhledem a skvělou figurou Dády stojí nejen geny, ale i dril, kterým se herečka udržuje ve formě. V zimě na sobě začala Dáda makat ještě víc pod dohledem dvou profesionálek – osobní trenérky a výživové poradkyně. Pod jejich vedením za půl roku nejen zhubla osm kilo, ale zároveň se naučila zdravě vařit, a především pravidelně jíst. Jak to štíhlé Dádě sluší, se můžete podívat na nových fotkách její dvorní fotografky Lenky Hatašové.

Speciální jídelníček v kombinaci s tréninkovým plánem pod dohledem profesionálek s sebou podle Dády přinesl skvělé výsledky: „Kdysi jsem dělala aktivně gymnastiku a o své tělo se snažím starat celý život. S přibývajícím věkem je to ale samozřejmě těžší. Půlroční spolupráce s trenérkou Veronikou a výživovou poradkyní Kristýnou byla skvělá v tom, že jsem se naučila, jaké cviky jsou pro mě nejvhodnější a zároveň, jak mohu zdravě, a přitom dosyta jíst a při tom hubnout. Obě dámy byly laskavé, ale přísné a nic mi neodpustily.“

 Co přesně tedy Dádě pomohlo zhubnout a zlepšit svou životosprávu? „Nevěřila jsem, jak velký vliv na tělo může mít třeba pravidelnost v jídle. To byla moje velká slabina, protože s mým povoláním je to občas dost složité skloubit. Když jsem k tomu přidala i pravidelný pohyb pod dohledem trenérky, kila šla dolů jako po másle. Musím ale přiznat, že si pomáhám i přírodním doplňkem stravy, který potlačuje pocit hladu, takže po návratu z divadla nevyplením lednici.“ Po shození nadbytečných kil Dáda i lépe spí a přes den má víc energie.

Italská femme fatale
Dáda přiznává, že jejím hnacím motorem k vysněné figuře je i její mladší italský přítel Vito: „Jsou chvíle, kdy o sobě pochybuji a myslím, že to tak má občas každá žena bez ohledu na věk nebo váhu. Zároveň ale každá z nás může dělat maximum pro to, aby se cítila přitažlivá a v pohodě.“ A s úsměvem dodává, že se jí to daří: „Vito mě v poslední době chválí čím dál víc, říká, že jsem jeho italská femme fatale. To mě samozřejmě těší a motivuje.“

Dáda má v plánu si novou postavu udržet, a to i přes to, že ji v poslední době potkaly zdravotní komplikace kvůli, kterým musela cvičení omezit: „Doháním to ale zdravým jídlem, procházkami se psem a přírodními tabletkami proti hladu. Už se ale těším, až mi doktoři zase povolí cvičit,“ dodává odhodlaně Dáda.

Foto: Lenka Hatašová pro Obezin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.