Nová kampaň Intimissimi Bra Twist s herečkou a choregrafkou Sarah Jessicou Parker a řadou nových tváří čekajících na své objevení

Intimissimi znovu otřese světem dámského spodního prádla a zaměřuje se na potřeby žen v reálném životě. Značka se proto opírá o nespornou ikonu moderní a dynamické ženskosti: Sarah Jessica Parker.

A nyní… tančíme! Americká herečka se tentokrát promění v choreografku Bra Twist od Intimissimi, nového, velmi ženského tance, který je jakousi harmonickým rituálem, sledem čtyř pohybů, které každá žena dělá, když si obléká svou oblíbenou podprsenku. Každý spot je koncipován také jako tutoriál, jak najít perfektně padnoucí podprsenku, jak si upravit délku ramínek, jak si zapnout podprsenku za zády, jak správně umístit prsa do košíčků a – konečně přichází to velké finále: BRA TWIST. Ať už si ženy oblékají svoji podprsenku jakkoliv, Intimissimi jim je vždy po boku: pomáhá jim najít tu správnou podprsenku, ale také učí, jak ji správně obléknout, aby dokonale padla na tělo.

Intimissimi je skutečný specialista na podprsenky pro ženy i dívky. Pomáhá při výběru – ze své široké nabídky více než 40 typů podprsenek – toho správného z hlediska podpory a funkce, bez kompromisu stylu a elegance.

Pro Intimissimi je každá žena jedinečná, každá má originální typ postavy i osobnost. Každá žena potřebuje „tu svoji“ podprsenku, která má požadovaný styl i funkci a pomáhá ženě vylepšit postavu. Ta správná podprsenka pomáhá ženě vyjádřit její osobnost.

V cyklu pěti krátkých spotů Sarah Jessica spolu s dalšími novými tvářemi představí všechny novinky pro tuto sezónu: nejnovější podprsenku z řady Vera (pro ženy s větší velikostí košíčků, tj. ženy, které potřebují maximální podporu) , nové hedvábné super push-upky a dokonalé bavlněné a krajkové trojúhelníkové podprsenky.

Nakonec má Intimissimi pro své zákaznice pozvánku na originální dobrodružnou cestu do ultra moderní rozšířené reality. Když naskenujete v obchodě, online i offline a na sociálních sítích pomocí webové kamery QR kódy, zjeví se avatar Sarah Jessicy Parker, který vám pomůže vybrat tu správnou podprsenku. Můžete si s virtuální Sarah Jessicou zatancovat, udělat si společné selfie a pak si koupit podprsenku podle vašeho výběru. A mnoho dalšího…

Foto: Intimissimi Bra Twist

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.