Populární Kouzelný pes Vafle se vrací na obrazovky Minimaxu v druhé sérii

Září je tady, a tak děti zase zamířily do škol a školek. Aby měli malí diváci začátek roku ještě příjemnější, přichází kanál Minimax hned s několika premiérami. Jendou z nich je oblíbený seriál Kouzelný pes Vafle. Nové díly z druhé série začínají už 16. září od 18:00.

Češi jsou národem pejskařů, o tom není pochyb. Jak v loňském roce zjistila agentura Focus, vlastního pejska mají hned čtyři z deseti Čechů, a jde tak o definitivně nejoblíbenější zvíře u nás. Čeští psi dokonce chrání amerického prezidenta, jak v jedné ze svých knih odhalila spisovatelka Maria Goodavageová. Není se proto co divit, že se u nás těší seriál Kouzelný pes Vafle takové popularitě. Přání všech fanoušků nyní vyslyšel kanál Minimax, který na vašich obrazovkách už 16. září startuje jeho druhou sérii.

Vafli se kouzelný pes neříká jen tak pro nic za nic. Umí totiž mluvit. Celý příběh začíná ve chvíli, kdy se rodina Brooklyn-Bellových nastěhuje do nového domova. Právě tady najde roztomilé, malé štěňátko, které je v domě ukryté.

Díky své barvě dostane jméno Vafle a jde o chlupáče, kterého každý pozná podle toho, že neustále štěká a vrtí ocasem. A také dává spoustu mokrých polibků, čímž si najde cestu do srdcí celé rodiny.

Protože Vafle nemá rád jen lidi, už brzy se zamiluje do sousedovic kočky. Potíž je ale v tom, že její majitelka, paní Hopsová, psy naopak nesnáší. Její schopnost vymýšlet všemožné fígle a triky, aby Vafli i ostatním pejskům co nejvíc uškodila, budou malé i velké diváky bavit i v průběhu celé druhé série. Stejně jako kulišárny, které pro svoji rodinu i každého, kdo mu zkříží cestu, vymyslí sám zrzek Vafle.

Nové díly seriálu Kouzelný pes Vafle, který pochází z dílny britské veřejnoprávní televize BBC, s vámi budou na televizních obrazovkách od pondělí, 16. září. Na další lumpárny Vafle se můžete těšit vždy ve všední den v podvečer. A kdybyste roztomilých čtyřnohých kamarádů neměli dost, přidává Minimax do bloku i další psí seriály. Vafli v televizi doprovodí Čtyři a půl kamaráda a seriál Lassie a kamarádi.

Startuje MINIMAX klub!
Pro všechny milovníky televizního kanálu Minimax si společnost AMC připravila klub, kde všichni registrování mohou soutěžit každý měsíc o hodnotné ceny. Právě teď máte totiž možnost zaregistrovat se do věrnostního klubu a tím se dostat do slosování o herní konzoli Xbox One S. Kromě atraktivních výher každý měsíc budou registrovaní uživatelé dostávat jako první zprávy o novinkách ve vysílání Minimaxu a čekají na ně spousty dalších výhod. Tak na nic nečekejte a registrujte se hned teď na https://amcn-czsk.com/minimax-klub/?origen=SMO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.