Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíSoutěž

Proměňte své sny ve skutečnost v nové soutěži s pralinkami Ferrero Rocher

Prozraďte pralinkám Ferrero Rocher vaše tajné přání a ony vám ho pomohou splnit. V unikátní soutěži Zlaté okamžiky se nehraje o nic menšího než o doslova vysněný zážitek, který Ferrero promění ve skutečnost. Kromě snové výhry můžete získat i zlatý filtr na fotku, kterou lze navíc vyhrát vytištěnou ve zlatém rámečku.

Chcete s drahou polovičkou procestovat svět, vzít rodiče na muzikál na Broadwayi nebo si vystrojit ten nejkrásnější svatební den, na který budou všichni ještě dlouho vzpomínat? Nastává čas splnit si své největší přání a ještě si přitom skvěle pochutnat. Kupte si 200g balení pralinek Ferrero Rocher, uschovejte účtenku a zaregistrujte se do soutěže na stránkách www.rocher.cz. Především ale nezapomeňte uvést dokonalý zážitek, o který chcete hrát. Ať už se vidíte s tatínkem na zápase NHL nebo s celou rodinou na nádherné oslavě babiččiných kulatin. Inspirovat se můžete seznamem zlatých okamžiků, který naleznete na webových stránkách. Možná to budete právě vy, koho společnost Ferrero vybere jako šťastného výherce a přání mu splní se vším všudy.

Ferrero však nachystalo i něco navíc: působivé zlaté filtry na vaše oblíbené fotografie. Stačí se registrovat na webové stránce, nahrát fotku do aplikace a upravit ji tak, aby dostala zlatý rámeček a speciální filtr. Vydařený snímek zalitý zlatem pak můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Kdo by chtěl navíc originálně potěšit své přátele a blízké, může si rovnou zahrát i o vytištěnou fotografii v krásném zlatém rámečku. Tu pak Ferrero zašle jako milé překvapení, komukoli jen budete chtít. Kupte si jakékoli pralinky Ferrero v celkové minimální hodnotě 100 Kč, uschovejte účtenku a nahrajte fotku na web. Každý den budou vylosováni dva výherci, kteří si sami určí, komu chtějí fotku poslat poštou jako dárek od srdce.

Popusťte uzdu své fantazii a nebojte se představit si vytoužené zlaté okamžiky. S pralinkami Ferrero Rocher se váš sen může stát realitou.

Soutěž probíhá v České republice i na Slovensku od 15. 9. do 31. 10. 2019.

Zdroj: www.rocher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *