Konvičková vydává klip k písni Když tě mám z nového alba Projekt 6-6

Zpěvačka Markéta Konvičková vydává nový klip ke skladbě Když tě mám, která je součástí 6 písní a 6 spojených videoklipů z nového alba 6-6. Píseň Když tě mám je titulní skladbou nového alba, na kterém každý song podprahově skrývá jeden z pěti základních lidských smyslů. Píseň Když tě mám v sobě zahrnuje hmat, jejž představují především doteky mezi mužem a ženou. Autorem písně je Matěj Vávra, produkce se ujal Adam Mořkovský.

Hra čísel a smyslů v podání Markéty Konvičkové bude pokračovat. Každých šest dnů vyjde jeden ze šesti klipů, který rozkryje další z lidských smyslů. Videoklipy realizoval tým Jana Stracha pod režijním vedením Lukáše Rejmona. Natáčelo se během čtyř prázdninových dnů na několika místech po celé Praze. Celý projekt vyvrcholí křtem nového alba 10. října ve 20.06 v La Loca v Praze.

Předprodej vstupenek běží naplno v síti GoOut na https://goout.net/cs/koncerty/marketa-konvickova-krest-alba/vytpe/+awchn/!

Velkou pozornost ve videoklipu Když tě mám vyvolává paruka na vlasy, která podle Markéty Konvičkové vypovídá o její situaci půl roku zpět, kdy o vlasy kvůli vážnému onemocnění přišla. „Začala jsem otékat, měla všude vyrážky, splašily se mi hormony kvůli nemoci a cítila jsem se hrozně. Oporu mi dělal partner, který mi i přesto každé ráno říkal, jak jsem krásná. Píseň poukazuje na to, že ať už nemáme vlasy, dokonalou pleť nebo jsme třeba jiné národnosti, důležité je, že máme v těžkých životních situacích jeden druhého a jsme si oporou. Dodnes si pamatuji, jak jsem se sprchovala, myla si hlavu a v dlaních jsem měla chuchvalce vlasů. S brekem jsem volala partnera, který mě hned uklidnil, řekl, že mě miluje, společně všechno zvládneme a bude to dobré. Věřím, že můj příběh dodá sebevědomí ostatním děvčatům, kterým se stalo něco podobného. Text písně mluví za vše: Mám všechno, když tě mám,“ říká Markéta Konvičková.

Charismatická Markéta Konvičková pochází z Třince. V roce 2013 úspěšně odmaturovala na Střední škole hotelové a obchodně podnikatelské v Českém Těšíně, letos zdárně absolvovala Ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava. Poprvé na sebe upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala až do desítky nejlepších. V listopadu 2010 se stala objevem roku v anketě Český Slavík Mattoni a také vítězkou kategorie objev roku v Hudebních cenách Óčka. V roce 2017 se účastnila třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Její duet s Janem Bendigem Bloudím má na YouTube přes 7 500 000 zhlédnutí.

Zdroj: https://www.marketakonvickova.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.