Vyzkoušejte ve Form Factory jednorázový volný vstup na zkoušku

Společnost Form Factory nově zavádí do nabídky možnost volného jednorázového vstupu do všech svých patnácti klubů v Praze a Ostravě. Nabídka je určena pro nové návštěvníky, kteří dosud klub Form Factory nenavštívili a chtějí si na vlastní kůži vyzkoušet fitness vybavení, skupinové lekce a wellness. Díky volnému vstupu se může zájemce o zdravý životní styl a fitness detailně seznámit s profesionálním přístupem Form Factory, který důsledně sleduje nejnovější trendy a novinky v oblasti pohybových aktivit.

„Zavedení volného jednorázového vstupu je logickým krokem, díky kterému otevíráme naše prostředí pro nové zájemce, kteří chtějí začít s aktivním pohybem nebo hledají změnu ve svém tréninku a relaxu. Naším cílem je umožnit aktivní veřejnosti nejprve vyzkoušet moderní pojetí fitness a wellness a až následně se rozhodnout, zda se chtějí stát součástí naší komunity Form Factory,“ uvádí Jan Rezek, marketingový manažer společnosti Form Factory.

Jednorázový volný vstup zdarma je možné aktivovat ve všech patnácti klubech v České republice a v rámci vstupu lze neomezeně využívat veškeré služby, které fitness kluby nabízí.

Novinka v nabídce – jednorázový volný vstup na zkoušku
• Program Free Pass – volný jednorázový vstup do fitness a wellness klubů Form Factory
• Jednorázový vstup pro návštěvníky, kteří dosud nejsou členy komunity Form Factory
• Snadné objednání přes webové stránky
• Neomezené možnosti – vztahuje se na fitness i wellness aktivity v klubech

Zdroj: www.formfactory.cz/vstup-zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.