Rita Ora a DEICHMANN představily v Berlíně první společnou kolekci obuvi

Společnost DEICHMANN, největší evropský maloobchodník s obuví, pořádal 28. srpna exkluzivní a svého druhu výjimečnou premiérovou událost. Prominentní hosté a influenceři z celé Evropy se sešli v Berlíně, aby se zúčastnili uvedení kolekce „Rita Ora for DEICHMANN“. Vedle stylové prezentace této kolekce a živého akustického koncertu hvězdy světového formátu Rity Ory mohli hosté exkluzivně nahlédnout do zákulisí kampaně #Radiate a také si udělat originální snímek. Byli i u toho, když se Rita Ora v novém reklamním spotu společnosti DEICHMANN poprvé zeptala: „Jak se chcete dnes cítit?“

Můj styl se řídí mým aktuálním rozpoložením. To, jak se oblékám, je dáno tím, jak se chci ten den cítit,“ svěřila se Rita Ora, která společně s předsedou správní rady společnosti DEICHMANN SE, Heinrichem Deichmannem, hrdě představila svou kolekci, která nabízí perfektní obuv pro každou náladu. Do sestavování kolekce Rita vnášela svou kreativitu a modely tak odrážejí její sebevědomí a odvahu. Najdeme mezi nimi nejžádanější trendy nadcházející sezóny, jako jsou tenisky ve stříbrném a zlatém metalickém vzhledu na platformě, chunky tenisky s neonovými detaily, kotníková obuv, šněrovací obuv, obuv s budapešťským vzorem v kombinaci s nýty a přezkami v rockovém stylu, kozačky nad kolena v ponožkovém vzhledu se štrasovými kamínky a imitace hadí a krokodýlí kůže. Aktuální kampaň #Radiate je k vidění v tisku, v rámci venkovní reklamy a rovněž i v online médiích.

Na místě probíhala prezentace, kterou vytvořil kreativní ředitel a hvězdný choreograf Marvin A. Smith. Ten modely zasadil ve stylu kampaně za tabule z plexiskla.

Na jevišti si Rita Ora pochvalovala úspěšnou spolupráci: „Je mi ctí spolupracovat se společností DEICHMANN. Ráda si pohrávám se stylem a módou. To platí i o společnosti DEICHMANN, a právě proto byla naše spolupráce tak skvělá. Bylo báječné spolupracovat s celým týmem a ovlivňovat design jednotlivých modelů. Sebedůvěra je strašně důležitá a já věřím, že dobrý pocit začíná už při výběru obuvi, ve které se musíte cítit skvěle.

Poté hosté zažili světovou premiéru reklamních spotů ke kampani #Radiate a celý program korunoval živý akustický koncert výjimečně talentované zpěvačky Rity Ory, která publikum nadchla svým hlasem i vystoupením.

Mezi 150 pozvanými hosty byly celebrity jako Sila Sahin, Nadine Menz, Susan Sideropoulos, Evelyn Burdecki a Cheyenne Ochsenknecht nebo slavní influenceři z celé Evropy. Hosté se mohli v rámci hesla „Do backstage s Ritou Orou“ nejen seznámit s kolekcí, ale také na vlastní kůži zjistit, co se děje v zákulisí. Mohli se vyfotit v kulisách kampaně, stát se její součástí a sami prožít ten báječný pocit.

Kolekce „Rita Ora for DEICHMANN“ obsahuje 40 dámských modelů a od nynějška je k dostání ve vybraných kamenných prodejnách DEICHMANN a v internetovém obchodě na www.deichmann.com. Cenově se modely pohybují od 799 Kč do 1599 Kč.

Zdroj a foto: Deichmann

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.