Herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká se objevily na otevření showroomu originálního módního obchodu Minimalista

Módní obchod Minimalista představil ve svém novém showroomu aktuální kolekci, kterou přišly obdivovat i herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká. Karlínský showroom i e-shop Minimalista je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají jednoduchost, kvalitu a osobitost. Zakladatelkou a duší obchodu je Martina Strnadová.

Tvorba Minimalisty přináší vysoce kvalitní módu v podobě oděvů a jejich doplňků, ve které se snoubí jednoduchost a ženskost. Herečku a fotografku Andreu Růžičkovou zaujala kolekce na módním festivalu, kde se Minimalista prezentoval. „U Minimalisty jsem svému muži koupila peněženku a pak mi přišla pozvánka na otevření showroomu a to jsem nemohla odmítnout, protože už tehdy mě zaujalo mnohem více věcí a navíc moc ráda podporuji udržitelnou módu,“ usmívá se Andrea Růžičková. „Mám ráda jednoduché, jednobarevné modely a propracované detaily, které skvěle podtrhnou ženskou linii,“ doplňuje známá herečka a fotografka. „Showroom Minimalista je kouzelný. Je to příjemné místo, kde si v klidu u kávy vyberete. Já jsem se zamilovala do kožených kabelek. Jednu už mám doma a jsem si jista, že ji budu věrně nosit po mnoho let a že čím bude starší, tím bude krásnější. Majitelka Martina si osobně vybírá značky od designérů, kterým záleží na ekologii a to je mi velmi blízké, to chci podporovat,“ říká herečka Marika Šoposká.

Obchod se zakládá na myšlence, že v jednoduchosti je skutečná síla a že minimalismus je víc než aktuální trend. Že lze k módě a oblékání přistupovat s respektem k životnímu prostředí a k lidem, kteří nápady designérů vlastníma rukama přivádějí k životu. Proto v obchodě Minimalista najdete značky, kterým záleží na co největší udržitelnosti a ekologičnosti výroby a které do současného světa rychlé módy přinášejí kvalitu a dlouhodobou hodnotu. Minimalista je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají jednoduchost, kvalitu a osobitost. Zakladatelkou a duší obchodu je Martina Strnadová, která pro zákazníky vyhledává designéry vytvářející věci sofistikované, někdy na první pohled nezvyklé, ale přesto srozumitelné a lehce nositelné, jindy zdánlivě obyčejné, ale propracované a důvtipné v detailu. Věci, které dají vyniknout osobnosti nositelky a které vydrží mnohem déle než jednu sezónu. Téměř u všech modelů převládá jednobarevnost. Tím vším si Minimalista vytváří jedinečnou identitu. „Chceme z obchodu Minimalista vytvořit místo, kam se budou zákazníci rádi vracet a kde je nakupování příjemným zážitkem. Prvotřídní zákaznický servis je pro nás prioritou, vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc,“ říká Martina Strnadová.

K e-shopu s oblečením a doplňky, který najdete na www.minimalista.shop, nyní tedy přibyl i příjemný showroom, který byl otevřen v pražském Karlíně v areálu Karolina Plazza. Do showroomu si zákazníci mohou přijít vyzvednout objednávky, vše si před nákupem vyzkoušet nebo se jen tak zastavit, dát si kávu nebo víno a prohlédnout si, co Minimalista nabízí.

Showroom se nachází na adrese: areál Karolina Plazza – vchod E – 2. patro – Sokolovská 694/102a, Praha 8 – Karlín
Otevřeno je každé pondělí od 14 do 18 hodin a v úterý od 10 do 18 hodin nebo kdykoliv po telefonické dohodě: 604 242 498

E-shop: https://minimalista.shop/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.