To byla jízda! Soutěž herců z Karlína na bobech vyhrála Martina Pártlová

Hudební divadlo Karlín to umí pořádně rozjet! A nejen na jevišti, kde jednu skvělou hudební komedii, muzikál či operetu střídá druhá. Herci tentokrát vyrazili do terénu. Využili pěkného počasí a rozhodli se, že si změří síly v jízdě na bobech. A tak se dva týmy, nově chystaného muzikálu Královna Kapeska a show Jak se dělá muzikál sešly na Bobové dráze Prosek. A dali se do toho!

Každý tým reprezentoval jeden muzikál. Sečetla se jim doba jízdy, aby se ukázalo, který bude rychlejší. Aby to nebylo líto jednotlivcům, byly tu i speciální výhry – nejrychlejší žena, muž a dítě.

A jak to celé dopadlo? Na dráhu vyrazili známé tváře, jako Václav Noid Bárta, Iva Pazderková (Jak se dělá muzikál), Jiří Zonyga či Martina Pártlová (Královna Kapeska).

Napínavý souboj za značného povzbuzování kolegů dopadl těsně, přesto vyhrála Královna Kapeska. Tento muzikál společnosti Pixa Pro bude mít v Karlíně premiéru na konci listopadu.

A jak dopadli jednotlivci?
Nejrychlejší žena – Martina Pártlová (zároveň absolutní vítězka)
Nejrychlejší muž – Ivo Hrbáč
Nejrychlejší dítě – Ines Ben Ahmed

Hudební divadlo Karlín už úspěšně zahájilo novou divadelní sezonu a bude se na co těšit. Vydat se můžete například na muzikály Sestra v akci s Lucií Bílou, Legenda jménem Holmes s Vojtou Dykem, který je za hlavní roli nominovaný na Cenu Thálie, anebo na show Jak se dělá muzikál s Václavem Noidem Bártou a Ivou Pazderkovou.

Foto: Martin J. Polák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.