Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Překvapení v českých kinech: Marek Vašut trumfl ikonického Ramba i fešáka Brada Pitta!

Čeští diváci své filmy milují! Aktuálně to dokázali během uplynulého víkendu, kdy jich na českou oddechovou komedii Román pro pokročilé, ve které si hlavní roli střihl Marek Vašut, dorazilo více jak 50 tisíc. Daleko za sebou nechala taková esa, jako jsou Brad Pitt ve filmu Ad Astra nebo Sylvester Stallone v pokračování legendárního Ramba.

Již při uvedení do kin avizovali tvůrci filmu Román pro pokročilé, že jim nešlo o to, natočit velký příběh s hlubokými myšlenkami a poselstvím, ale o lehkou nenáročnou komedii, která si klade za cíl především diváka bavit. „Je to komedie o vztazích, které řešíme v každém věku, vztazích a situacích, které jsem zažila já, moji přátelé,“ uvádí režisérka snímku Zita Marinovová s tím, že ji samotnou tak velký divácký zájem velmi mile překvapil a potěšil. Marek Vašut ke svému hrdinovi Rudolfovi dodává: „Je to takový Pažout po 14 letech, jen zchátralejší, vyždímanější, tím pádem i směšnější, čili jistá podobnost tam je, jinak jde ale o úplně jiný film, který věřím, že diváky především pobaví.“

A zdá se, že opravdu baví. Své dva hlavní konkurenty totiž v počtu diváků předběhl o více jak 20 tisíc.

Foto: Film Román pro pokročilé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *