Kilo za kilo – CWP proměnil zhublá kila v pomoc pro Kapku naděje

Optimismus, sebevědomí, a především velká radost ze života. Přesně v tomto duchu se nesl galavečer Proměna roku 2019, který se uskutečnil v prostoru La Fabrika. Už popáté tak účastníci programu Cambridge Weight Plan společně se svými poradkyněmi a VIP hosty oslavili své velké vítězství – úspěšně zhubnutá kila, celkem 1756 kg.

Během galavečera Proměna se vyhlašovalo hned několik kategorií – Maminka roku, Žena roku, Muž roku, Pár roku a také Absolutní vítěz roku 2019. O vítězství nerozhodoval pouze úbytek kilogramů, ale především celý příběh a cesta s programem CWP. Rozhodující byly také vztahy mezi klienty a výživovými poradci. Podle ředitelky programu Cambridge Weight Plan Pauline Janebové každý rok počet přihlášek do Proměny přibývá. „Galavečer je velkou oslavou klientů a jejich snažení. Každoročně se hlásí víc a víc lidí a je opravdu náročné vybrat vítěznou Proměnu.“

Cambridge Weight Plan si na letošní rok připravil novinku. „S radostí jsme zahájili spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje, a proto jsme se rozhodli, že vytvoříme akci Kilo za kilo. Kapka naděje tak od nás za každé zhubnuté kilo získala 100 Kč. Letos klientky zhubly celkem 1756 kilogramů, takže jsme na dnešním galavečeru Proměna předali Nadačnímu fondu Kapka naděje šek na 175 600 Kč,“ vysvětlila ředitelka program Cambridge Weight Plan Pauline Janebová.

„Já jsem si program CWP zkusila sama na vlastní kůži a můžu vám říct, že to opravdu funguje. A o to více jsem ráda, že Kapka naděje získala kvalitního partnera. A už se moc těším na naše budoucí projekty, které společně chystáme“, uvedla zakladatelka a prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová. Kilo za kilo – tedy 175 600 Kč z dnešního večera poputuje do FN Motol.

Slavnostního večera se zúčastnili také slavné osobnosti. Mezi nimi Linda Finková, Jan Kopečný. Moderátory galavečera byli Lenka Špillarová a Miroslav Šimůnek.

Nadační fond Kapka naděje od roku 2000 pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Zlepšuje vybavenost českých nemocnic, přispívá ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů, významně podporuje vědecké projekty. Kapka naděje pomáhá ve více než 40 nemocnicích. Více na www.kapkanadeje.cz

Cambridge Weight Plan je bezpečný, účinný a komplexní výživový program vyvinutý britskými lékaři. Využívá klinicky testované nízkoenergetické produkty, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a všechny nezbytné vitamíny a minerály. Program Cambridge Weight Plan pomůže osvojit si zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. Na cestě za novým životním stylem vždy doprovází vyškolený výživový poradce.

Vítězové v jednotlivých kategoriích:
Absolutní vítěz – Radka Puščiznová – zhubla 70 kg (poradkyně Hana Borkovcová)
Muž roku – Marek Laca – zhubl zhruba 50 kg (poradkyně Hana Borkovcová)
Žena roku – Jana Vítková – zhubla 55 kg (poradkyně Iveta Skalická)
Maminka roku – Marcela Ludvová – zhubla asi 30 kg (poradkyně Eliška Voříšková)
Pár roku – Lenka a Marcel Ferbasovi – zhubli celkem 52 kg (poradkyně Jana Gabryšová)

Zdroj a foto: Kapka naděje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.