Eliška Bučková navrhla pětidílnou kolekci šperků ve spolupráci s TrustWorthy Investment

Rozšířenou nabídkou produktů TrustWorthy Investment jsou šperky. Právě proto jsme se rozhodli pro kampaň k tomuto projektu. Vše jsme postupně odkrývali tak, aby každému šperku bylo věnováno dostatečně času.

Jsme rádi, že můžeme představit již celou kompletní kolekci s diamantovými šperky, kterou navrhla sama Eliška Bučková. Když jsme se s vedením TWI bavili o možné spolupráci, bylo to pro mě jako dar z nebe. Šperky, které si většinou navrhuji sama pro sebe, jsem vzápětí mohla navrhnout i pro ostatní. Byla to veliká výzva a zodpovědnost.

“Musím přiznat, že jsem ze začátku nakreslila spoustu návrhů, ale pořád to nebylo “ono”. Něco mi tam chybělo. Až na svatbě mojí sestry, kdy jsem se při mši dívala na jejich zamilovanost, a přitom poslouchala moje a jejich oblíbené svatební čtení z Bible o lásce (13Kor), věděla jsem, že to je to, čím se chci inspirovat při návrzích svojí kolekce šperků. Moje kolekce vychází z víry v Boha, v lásku a kruhu – symbol úplnosti, celistvosti. Na dvou špercích je vyryt úryvek z onoho Biblického čtení o lásce v hebrejštině a zní: “Láska nikdy nepřestává”. A to bych chtěla popřát všem lidem, nejenom těm, kteří si šperky z mojí kolekce Prayer for Love zakoupí. Ať jejich láska k partnerovi, rodičům, k sobě, přátelům, světu, … nikdy nepřestává.‘‘ říká Eliška Bučková.

V pasáži Černá Růže, Na Příkopě, proběhl slavnostní křest této kolekce. Křtu se účastnila sama Eliška, která si šperky z kolekce opravdu zamilovala. Představení šperků a samotný akt s diamantovým přípitkem byl pro širokou veřejnost, naše klienty, obchodníky i novináře.

Celou kolekci bude možné si objednat od 1.10.2019 na našich prodejnách nebo webových stránkách. Věříme, že se šperky budou líbit stejně tak, jako tvůrkyni této kolekce.

Foto: TrustWorthy Investment 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.